Jak to działa
Forum Conqueror's Blade

Conqueror's Blade forum

Przejdź do gry Conqueror's Blade
3.5 (głosów: 11)

Chcesz porozmawiać z kimś o wspólnej zajawce na grę Conqueror’s Blade? Koniecznie zajrzyj na forum rozgrywki i porozmawiaj z innymi uczestnikami. Będziesz miał szansę poznać wielbicieli tej wciągającej gry, którzy zdradzą Ci dużo tajnych informacji w temacie rozgrywki. Trafisz do rozległego świata, który przedstawiony jest w formie mapy strategicznej – chcesz wiedzieć, w jaki sposób powiększyć na niej swoją strefę wpływów? Podpytaj o to bardziej doświadczonych graczy! Ludzie z forum wiedzą, jak skutecznie oblegać twierdze wrogów i bronić fortecy, kiedy tylko jest atakowana.


Nie wiesz, jak działa mechanika gry? Pozostali gracze udzielą Ci informacji o sposobach obserwowania akcji (chociażby z kamery TPP, umieszczonej tuż za plecami bohaterów). Posiądź wiedzę, jakie specjalizacje oraz umiejętności bohaterów możesz wykorzystywać w trakcie licznych starć z wrogimi oddziałami. A może kompletnie nie masz pojęcia, jak awansować doświadczenie na kolejne poziomy? Nie martw się! Forum jest od tego, żeby rozwiać wszelakie Twoje wątpliwości. Każda jedna podpowiedź odszukana na forum zwiększy Twój potencjał bojowy! A może złapałeś buga i nie wiesz, co zrobić? Forum Conqueror’s Blade pomoże przezwyciężyć i takie trudności! Pamiętaj też, że liczebna armia to nie wszystko – musisz nauczyć się wydawać rozkazy odpowiednie do danej walki – a tego nauczą Cię… inni.


Dobry strateg musi zawsze dokładnie przemyśleć swój plan działania, zanim poprowadzi armię do zwycięstwa. Jak myślisz, czy nadajesz się na takie stanowisko? Wymieniaj swoje doświadczenia na form rozgrywki już dziś!

Chat