Jak to działa
Forum The Outpost Nine: Episode 1

The Outpost Nine: Episode 1 forum

Przejdź do gry The Outpost Nine: Episode 1
4.3 (głosów: 77)

Czujesz się niewystarczająco przygotowany do rozgrywki? A może nastąpiły po drodze drobne… komplikacje? Koniecznie odwiedź forum gry The Outpost Nine: Episode 1 i odszukaj odpowiedzi na dręczące Cię pytania!


Dowiedz się czegoś więcej na temat przerażającej fabuły gry i gospodarza dziwacznego pasożyta, który narażać będzie Twoją załogę na ogromne niebezpieczeństwo. Złapałeś buga? A może pojawiają się kłopoty z mechaniką gry? Nie jesteś pewny, na czym konkretnie polega cała zabawa? Cóż, gra polega jedynie na… klikaniu. Jednak czy już wiesz, jak klikać… dobrze? A może chcesz poznać fanów The Outpost Nine: Episode 1 i wymieniać doświadczenia w postępie Waszych rozgrywek? Poznaj graczy, dla których gry w stylu podobnym do filmu Obcy lub The Thing to „chleb powszedni”. Będziesz mieć wreszcie poczucie, że nie tylko Ty stałeś się bohaterem prawdziwego… koszmaru. Kiedy poruszasz się po obiekcie rozwiązując łamigłówki, koniecznie musisz unikać pilota! Doświadczeni w grze użytkownicy chętnie podpowiedzą Tobie, jak tego dokonać. Pamiętaj o tym, że kiedy zbliżysz się do zarażonego, koniecznie musisz znaleźć sobie dobre miejsce do ukrycia! No właśnie, ale… gdzie? I to jest pytanie, na które odpowiedź znajdziesz właśnie na forum! Jesteś gotowy na eksplorowanie statku i stawienie czoła ogromnemu niebezpieczeństwu?


Chcesz wiedzieć, jak uciec? A może po prostu chcesz pochwalić się wynikami w grze? Koniecznie włącz forum The Outpost Nine Episode 1 i daj się wciągnąć w dyskusję razem z innymi graczami!

Chat