Jak to działa
Forum Crowfall (B2P)

Crowfall (B2P) forum

Przejdź do gry Crowfall (B2P)
2.7 (głosów: 36)

Crowfall – forum dla tych, którzy nie boją się wyzwań


Grasz w „Crowfall” od jakiegoś czasu i „stanąłeś w miejscu”? A może planujesz dopiero rozpocząć przygodę z tą grą? Tak czy inaczej, to forum jest na pewno miejscem, gdzie uzyskasz potrzebną pomoc!


„Crowfall” to bardzo popularna sieciowa gra typu MMORPG, która potrafi zachwycić grafiką i nieszablonową fabułą. Nie walczymy tutaj bowiem tylko w jednym świecie – naszym zadaniem jest wędrówka po rożnych uniwersach, gdyż każdy ze światów po jakimś czasie ulega totalnej destrukcji. Gracze otrzymują więc solidną dawkę emocji! Co ciekawe, na samym początku nie decydujemy – jak to zazwyczaj bywa – o klasie naszej postaci. Wybieramy jedynie podstawowe umiejętności, jakie będzie ona posiadać. Musimy także dokonać wyboru frakcji – mamy do wyboru Frakcję Chaosu, Balansu oraz Porządku, które dążą odpowiednio do zniszczenia zasad, utrzymania równowagi sił oraz ochrony istniejących reguł. Podczas gry rywalizujemy z innymi graczami oraz pokonujemy czyhające na nas potwory.


Forum, na którym obecnie jesteś, powstało, by pomóc Ci uzyskać dominację nad jak największą liczbą światów oraz podpowiedzieć, gdzie możesz znaleźć cenne surowce. Wsparcie innych graczy jest nie do przecenienia – zwłaszcza, gdy chcesz dojść na sam szczyt!


Nie lubisz, gdy ktoś lub coś Cię ogranicza? Szybko odpalaj „Crowfall” i zdobywaj jak najwięcej uniwersów!


Chat