Jak to działa
Forum Hot Candy Land

Hot Candy Land forum

Przejdź do gry Hot Candy Land
3.3 (głosów: 3)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Interesują Cię pikantne szczegóły tej rozgrywki w iście erotycznym stylu? A może chcesz poznać kulisy rozgrywki oraz wymieniać się doświadczeniem z innymi graczami? Koniecznie zajrzyj na forum ekscentrycznego świata Hot Candy Land i dowiedz się, w jaki sposób spełniać ukryte marzenia związane z pięknymi kobietami, szybkimi samochodami oraz zostaniem rasowym… podrywaczem. Skorzystaj z podpowiedzi doświadczonych użytkowników gry, którzy chętnie wprowadzą Cię do Hot Candy Land!


Nie wiesz, jak dostać się do branży filmowej? A może kompletnie nie masz pojęcia, jak tworzyć swoje pornograficzne dzieła i wcielić się w rolę Pimpa? Złapałeś lagi albo nie udało Ci się rozgryźć mechaniki gry? Sięgnij po porady na forum i wdaj się w dyskusję! Dowiedz się, jak wynajmować i wykradać seksowne kobiety innym graczom, a nawet kupić swój własny… burdel. Mało tego, możesz założyć z użytkownikami forum swój własny gang lub dołączyć do wybranego z nich po to, by rywalizować z pozostałymi uczestnikami zapisanymi na forum Hot Candy Land! Potrzebujesz nowej aktorki do swojego filmu? Sięgnij po poradę, jak jej zaimponować! Posiądź wiedzę, jak skutecznie zastraszać niewypłacalnych klientów i zdobywać wielką fortunę, której nie będziesz w stanie policzyć. Stwórz taki scenariusz filmu, który powali na kolana wszystkich „forumowiczów”!


Wielka kasa, piękne panienki, sława i niekończąca się zabawa – wszystkie informacje związane z każdym z tych elementów rozgrywki znajdziesz właśnie… tutaj. Nie zostawaj w tyle i wymieniaj się doświadczeniem z graczami już dziś na forum Hot Candy Land!

Chat