Jak to działa
Forum ArcheAge

ArcheAge forum

Przejdź do gry ArcheAge
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
ArcheAge forum

ArcheAge forum to miejsce, które skupia ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie gry ArcheAge!

Niezależnie od tego, czy jesteś graczem z ogromnym doświadczeniem, czy też dopiero stawiasz w tej rozgrywce pierwsze kroki (albo zastanawiasz się, czy je postawić), na naszym forum na pewno znajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba!


Gra osadzona jest w klimacie fantasy, a ściślej mówiąc – w świecie wykreowanym przez znanego koreańskiego pisarza Jeona Min-Hee. ArcheAge jako gra również powstała w Korei, w studiu XL Games. Ten coraz bardziej popularny MMORPG ma wiele wspólnego z takimi produkcjami, jak World of Warcraft czy Lineage II – zachowuje jednak odrębny klimat i urzeka nieszablonową grafiką. Przygodę zaczniemy od stworzenia własnej postaci, która – chcąc nie chcąc – zostaje uwikłana w konflikt dwóch wrogich sojuszy, w który zaangażowani są przedstawiciele wszystkich żyjących w tym świecie ras (czyli Nuianów, Elfów, Haranów i Firranów). Od naszej decyzji zależy, czy będziemy stać po stronie sprawiedliwości, czy wybierzemy mroczną ścieżkę bezprawia. Do wyboru mamy aż sto dwadzieścia dróg kariery, którą robimy w fascynującym, nieustannie zmieniającym się świecie. Gracze – poza braniem udziału w starciach, których podczas rozgrywki na pewno nie zabraknie – mogą tworzyć własne miasta, osady oraz… sadzić lasy. Kiedy nasza postać osiągnie już trzydziesty poziom, wkroczy do strefy PvP – oznacza to, że będziemy mogli wyzwać na pojedynek każdego innego gracza!


ArcheAge forum to miejsce, w którym można zadawać pytania i poruszać ważne dla graczy wątki. Jesteś zaciekawiony? Dołącz do nas i rozwijaj swoją postać!

Chat