Jak to działa
Forum Knights

Knights forum

Przejdź do gry Knights
4.0 (głosów: 60)

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o grze Knights? Koniecznie wejdź zatem na forum rozgrywki o tym samym tytule, klasyfikowanej jako tekstowa gra przeglądarkowa. Poznaj tajne informacje na temat rozbudowanego systemu zadań, który zapewni Ci godziny niesamowitej zabawy. Użytkownicy podpowiedzą Ci również coś więcej na temat pobocznych misji. Jesteś ciekawy, czego możesz się nauczyć?


Posiądź wiedzę, jak skuteczni pojedynkować się z potworami, pozyskiwać cenne przedmioty, gromadzić niezbędne narzędzia do pracy i inne fanty. Możesz także dopytać bardziej doświadczonych użytkowników o polecane gildie – jedna z nich na pewno zapewni Tobie wsparcie w dalszej rozgrywce. Pamiętaj, że zostanie członkiem gildii uprawniać Cię będzie do uczestnictwa w licznych wyprawach z przyjaciółmi poznanymi na forum Klondike, a także teleportacji przez specjalne portale – dzięki nim znajdziesz się w zupełnie odległej krainie! Dowiedz się, dlaczego tak ważne w gestii króla jest organizowanie eventów i zarządzanie finansami miasta. A może chcesz wiedzieć, jak skutecznie wygrywać bitwy na arenie – pamiętaj, że każda bitwa zwiększa Twoje umiejętności! Odszukaj post o koniecznych narzędziach pracy, ponieważ dzięki nim można wykonywać misje poboczne – a za nie również należą się dość ciekawe nagrody, o których chętnie opowiedzą „forumowicze”. Może chcesz się pochwalić, jaką ostatnio Ty dostałeś?


Zaczerpnij wiedzy, jak wystawić swój stragan w dzielnicy handlowej i wziąć udział w rozgrywkach hazardowych, np. w… kości. Forum Knights jest stworzone po to, aby rozwiać Twoje wszelakie wątpliwości i problemy związane z grą!

Chat