Jak to działa
Forum SpaceInvasion

SpaceInvasion forum

Przejdź do gry SpaceInvasion
4.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Wejdź na forum jednej z najbardziej klasycznych gier symulacyjnych, SpaceInvasion! Dowiesz się tutaj, jak skutecznie niszczyć kolejne fale kosmitów i w jaki najprostszy sposób można zdobywać… największą ilość punktów. Jesteś ciekawy, jak udało się wspiąć na szczyt tym najbardziej doświadczonym graczom? Zapytaj ich o to sam na forum SpaceInvasion!


Chcesz poznać wszelakie triki, którymi możesz posłużyć się jako przyszły dowódca imperialnego mocarstwa kosmicznego? Zaawansowani poziomem gracze mogą posłużyć Ci radą, jak zdobywać niezbadane planety, zakładać kolonie i polepszać swoją flotę. Dzięki licznym poradom „forumowiczów” dowiesz się więcej o infrastrukturze przemysłowej SpaceInvasion, licznych fabrykach broni i obronie swojej bazy. Złapałeś buga lub nie do końca rozumiesz sens swojej rozgrywki? Na forum znajdziesz odpowiedzi na dręczące Cię pytania! Dzięki podpowiedziom graczy będziesz mógł lepiej kontrolować swoje działko laserowe i… skuteczniej strzelać do wrogich kosmitów! Forum zawiera również liczne dyskusje na temat tego, jak zyskiwać wysokie punkty podczas zestrzeliwania wrogów z działka laserowego. Jesteś w stanie nadążyć za graczami z wyższym levelem? Zdobywaj doświadczenie, ucz się od najlepszych i bądź na bieżąco z nowinkami w świecie SpaceInvasion.


Dołącz do innych graczy na forum, twórz z nimi silne sojusze lub walcz samodzielnie w międzygalaktycznych bitwach, posiłkując się uzyskanymi informacjami! Jesteś gotowy na największe starcie w kosmosie? Wesprzyj się podpowiedziami na forum i zdobywaj wysokie poziomy w SpaceInvasion już dziś na bananki.pl!

Chat