Jak to działa
Forum Zula

Zula forum

Przejdź do gry Zula
4.8 (głosów: 11)

Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej ekscytującej strzelanki w typie FPS, która przypomina nieco Counter Strike? Zarejestruj się na forum gry Zula i dowiedz się, którą z dwóch frakcji wojowników grywa się… lepiej. Zaczerpnij wiedzy o różnych trybach rozgrywki, poznaj miłośników rozgrywek FPS i… wymieniaj z innymi doświadczenia!


Dowiedz się więcej na temat postaci, które stylizowane są na popularnych bohaterów programów TV! Zastanawiasz się, na czym oparto technikę działania wszystkich sprzętów i jak wyglądają atrybuty bohaterów. A może rozmyślasz, dlaczego jest to właściwie… celowe działanie? Wejdź na forum Zula, które ma zbliżyć użytkowników do siebie w celu nie tylko wymieniania poglądów na temat gry, ale i… zawierania wirtualnych znajomości. Posiądź cenną wiedzę o aż 150 rodzajach broni oraz bądź na bieżąco z informacjami np. o tym, jakie nowe uzbrojenie jest regularnie dodawane do gry! Na forum rozgrywki Zula odkryjesz niezwykle unikalne wątki, które uproszczą Twoją grę. Koniecznie sprawdź, jakie możliwości oferuje forum – nie zapominaj o systemie misji oraz nagrodach, jakie możesz zdobyć w Zuli! W tym celu warto „przetrząsnąć” forum, które pełne jest wiedzy na temat tajemnych wyzwań w grze, za które są przecież cenne… nagrody.


A może umówisz się z użytkownikami forum na pojedynek? Zapytaj doświadczonych graczy o to, w jaki sposób można poprawiać swoje umiejętności i cechy charakteru, a także stworzyć własny… klan! A może nie radzisz sobie z mechaniką rozgrywki? Forum Zula pozwoli na rozwianie wszelakich Twoich wątpliwości związanych z tą wciągającą grą!

Chat