Jak to działa
Forum My Free Circus

My Free Circus forum

Przejdź do gry My Free Circus
3.9 (głosów: 48)

Marzyłeś o tym, by posiadać własny cyrk? Lubiłeś wyprawy do tego kolorowego namiotu, jako dziecko oglądając występujących? Zawsze interesowały Cię najlepsze darmowe gry symulacyjne? Dołącz do my free circus forum, a wkrótce zrealizujesz te aspiracje za sprawą fantastycznej gry przeglądarkowej! Jesteśmy grupą zapalonych fanów, która tworzy fantastyczną i aktywną społeczność skupiającą się wokół tej rozgrywki. To u nas znajdziesz odpowiedzi na trapiące cię pytania, to tutaj będziesz mógł podzielić się swoimi wrażeniami, doświadczeniami, spostrzeżeniami oraz uwagami, które być może zainspirują innych do lepszej gry.


My Free Circus to rozgrywka przeznaczona dla każdej grupy wiekowej, bez cienia brutalności czy krwawych porachunków. To przyjemna gra pozwalająca na własnoręczne zaprojektowanie cyrku, najęcie personelu, przygotowaniu spektaklu cyrkowego oraz stworzeniu fantastycznego klimatu. Dzięki zdobywaniu waluty w grze możesz aktywować wiele opcji, które ułatwią ci rozgrywkę. Hoduj własne warzywa, stwórz cudowny ogród, sprzedawaj swoje produkty, aby stać się samowystarczalnym dyrektorem prawdziwego cyrku. To za sprawą tej gry przyciągniesz wdzięczną widownię, która z całą pewnością odpowie oklaskami na twój program rozrywki. Przygotujesz dla nich własnoręcznie wyhodowane smakołyki i zadbasz o ich dobre samopoczucie. Oczaruj ich, a już nigdy nie będziesz musiał martwić sie o to, czy zapełnią trybuny. Taka forma gry pozwoli ci na realny wpływ na tworzony przez ciebie świat. My free circus forum będzie natomiast społecznością, która odpowie na twoje zapotrzebowanie. To tutaj spotkasz innych entuzjastów tworzenia własnego cyrku oraz pomożesz tworzyć społeczność, która będzie udzielać rad i pomocy wszystkim grającym.


Na my free circus forum będziesz mógł także zgłaszać wszelkie uwagi związane z trudnościami, jakie napotkasz w grze. Pomożemy ci poradzić sobie z bugami lub utrudnieniami, które przeszkadzają ci w rozgrywce. Nasi administratorzy z chęcią umożliwią ci komunikację z innymi. Zapraszamy serdecznie.

Chat