Jak to działa
Forum Call of War

Call of War forum

Przejdź do gry Call of War
4.5 (głosów: 20)

Call of War – forum dla urodzonych żołnierzy

Poszukujesz gry, która wciągnie Cię na dłużej? Czujesz się znudzony i masz ochotę doświadczyć mocnego przypływu adrenaliny? Call of War na pewno zaspokoi Twoje potrzeby – tysiące ludzi pokochało tę grę nie bez przyczyny!


Fabuła gry jest ściśle związana z czasami II wojny światowej. Naszym zadaniem będzie zarządzanie jednym z istniejących wówczas krajów (wybór państwa odbywa się na drodze losowania). Musimy zadbać o jego gospodarkę, ale także – a właściwie przede wszystkim – o rozwój militarny. Wojenna zawierucha sprawiła, że każdy musi zająć stanowisko w sprawie tego, co dzieje się w Europie. Także Ty, jako głowa narodu, będziesz zmuszony stawić czoła innym państwom. Aby zwycięsko wyjść ze starcia, będziesz potrzebował wywiadu, armii oraz rozwiniętej i godnej zaufania dyplomacji. Gra na pewno przypadnie do gustu miłośnikom strategii – w Call of War liczy się umiejętność planowania oraz przewidywania posunięć wroga!


Na tym forum nie tylko uzyskasz porady, które pomogą Ci w rozgrywce, ale także będziesz miał okazję spotkać wielu ludzi, którzy – tak samo jak Ty – uwielbiają grę Call of War. Choć różnią się oni poziomem doświadczenia i „stażem” gry – łączy ich pasja i zaangażowanie. Dołącz do nich!


Nie trać dłużej czasu, który możesz poświęcić na przygodę życia – usiądź wygodnie przy komputerze i zacznij grę w Call of War!


Chat