Jak to działa
Forum Legends of Honor

Legends of Honor forum

Przejdź do gry Legends of Honor
4.2 (głosów: 41)

Przenieś się z nami do średniowiecznego królestwa owładniętego wojną i stwórz potężną armię, która przy pomocy broni i swoich własnych umiejętności będzie bronić Twojego zamku. Legends of Honor forum to miejsce, w którym możesz dzielić się z nami swoimi rozterkami, spostrzeżeniami, problemami i sukcesami!


Legends of Honor to jeden z najpopularniejszych tytułów w zestawieniu o dźwięcznej nazwie najlepsze darmowe gry mmorpg. Twórcy ze zdolnej ekipy Goodgame postarali się, abyś nie mógł narzekać na nudę. W grze znajdziesz liczne elementy strategiczne, ale Twoim zadaniem będzie także wykazanie się dużym zasobem umiejętności dyplomatycznych. Prowadź interakcję z innymi graczami i jednocz z nimi siły! Wspólnie możecie osiągnąć znacznie więcej niż Wam się wydaje. Musisz obronić swój zamek, którego głównym elementem strategicznym stanie się warownia. To właśnie na niej cała stworzona przez Ciebie armia będzie czuwać i wypatrywać nadchodzącego niebezpieczeństwa. Wykaż się władczą mądrością i pokaż, że potrafisz zarządzać swoimi surowcami. Drewno, klejnoty i kamienie pozwolą Ci szybko rozwijać swoją warownię, przez którą trudno będzie przebrnąć nawet najbardziej uzdolnionym barbarzyńcom. Do Twojej dyspozycji pozostaje system misji - dzięki niemu już na samym początku rozgrywki unikniesz niezwykle trudnych do naprawienia w późniejszym czasie błędów!


Legends of Honor to klasyka wśród gier MMO. Stwórz wirtualnego Herosa i rekrutuj wojowników do swojej armii. Nie ważne, czy będzie to zabójczy wojownik, czy pospolity chłop z widłami! Wciąż zastanawiasz się czy warto poświęcać długie godziny na wpatrywanie się w ekran komputera i namierzanie wroga? Dołącz do naszego legend of honor forum i przekonaj się, że mając oparcie w doświadczonych graczach na pewno uda Ci się osiągnąć rozgrywkowy sukces!

Chat