Jak to działa
Forum Magic The Gathering Arena

Magic The Gathering Arena forum

Przejdź do gry Magic The Gathering Arena
4.4 (głosów: 19)

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Magic The Gathering Arena? Koniecznie odwiedź forum tej niesamowicie wciągającej adaptacji popularnej gry kolekcjonerskiej! Dowiedz się, jak prawidłowo składać karty ze stworami, zaklęciami czy artefaktami, należącymi do jednego z pięciu kolorów. Nie wiesz, w jaki sposób przywoływać do siebie pomocne potwory i czary za pośrednictwem posiadanych kart? A może kompletnie nie masz pojęcia o mechanice gry? Z pomocą uczestników poznasz wszystkie tajniki rozgrywki, które na pewno pomogą w walkach na arenie! Masz ochotę na przygodę w świecie magii? Dzięki podpowiedziom na forum będziesz mógł bez problemu stanąć do pojedynku razem z innymi graczami – również poznanymi właśnie tutaj!


Bardziej doświadczeni uczestnicy gry na pewno podzielą się z Tobą informacjami, w jaki sposób zdobywać możesz nowe karty do walki z przeciwnikami, czym są booster packi, karty indywidualne, wildcards lub system progresji. Wygrałeś mecz albo wypełniłeś zadanie codzienne i nie wiesz, jak odebrać nowy pakiet dodatków – koniecznie zapytaj o to „forumowiczów”! Ich podpowiedzi pozwolą Tobie na poprawienie swojej talii kart i dostosowanie jej do gry. Za zwycięską grę możesz otrzymać również cenne złoto, które stanowi wirtualną walutę w Magic The Gathering Arena. Jeżeli nie wiesz, jak wymieniać złoto na ulepszenia, poszukaj odpowiedzi na forum!


Pamiętaj, że na forum nie możesz wymieniać się kartami z innymi graczami – musisz zdobywać je sam. Nie chcesz zostać w tyle? Zapisz się już dziś na forum gry Magic The Gathering Arena i pozyskuj cenną wiedzę!

Chat