Jak to działa
Forum Tanki Online

Tanki Online forum

Przejdź do gry Tanki Online
4.5 (głosów: 139)

Czołgisto! Dołącz do największej w sieci społeczności Tanki Online Forum! Chcesz dowiedzieć się jak stać się mistrzem? A może Twoje pierwsze próby kierowania potężną maszyną zakończyły się fiaskiem i zastanawiasz się gdzie popełniłeś błąd? Spokojnie, u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Nie zapomnij też, żeby sprawdzić inne najlepsze darmowe gry wojenne.


Tanki Online to typowa gra rozgrywana, dzięki dostępowi do przeglądarki internetowej. Jeśli tylko chcesz, możesz w bardzo krótkim czasie stać się prawdziwym mistrzem i wznieść się na wyżyny rankingów. W naszym forum aktywnie uczestniczą stali gracze, którzy na temat rozgrywki mają wiele do powiedzenia. Wyjaśnią Ci jak postawić swoje pierwsze kroki i jak szybko się rozwijać, aby nie tracić czasu na nerwy, stres i dochodzenie do wprawy. Gra ma sprawiać Ci przyjemność a my o to zadbamy!


Tanki daje Ci jedyną, niepowtarzalną możliwość przeniesienia się oczyma wyobraźni w czasy ogarnięte wojną. Możesz sprawdzić się jako czołgista, który aktywnie uczestniczy w obronie własnego kraju. Na początku zostaniesz rezydentem i choć pewnie ta wiadomość nie jest dla Ciebie najlepsza gwarantujemy Ci, że jest to jedno z najlepszych posunięć twórców i duży ukłon w kierunku początkujących graczy. Kierowanie czołgiem wcale nie jest tak proste jak mogłoby Ci się to wydawać. Przekonasz się ile manewrów musisz zrozumieć, aby przynieść korzyści swoim bitewnym partnerom.


Oczywiście w grze czeka na Ciebie samouczek, który krok, po kroku przeprowadzi Cię przez najtrudniejsze etapy. Niestety, nie wszyscy rozumieją zamysł projektantów gry, dlatego zamiast sięgać po udostępnianą przez nich lekturę możesz dowiedzieć się wszystkiego od naszych forumowiczów z Tanki Online Forum!


Dziel się z nami swoimi pytaniami, rozterkami, wątpliwościami i kolejnymi sukcesami. Czekamy na Ciebie!
Chat