Jak to działa
Forum Aion

Aion forum

Przejdź do gry Aion
4.6 (głosów: 368)

Aion forum to miejsce, w którym podzielisz się z innymi graczami swoimi doświadczeniami, radami i wskazówkami dotyczącej jednej z najpopularniejszych gier MMO!

Jeżeli lubisz ten gatunek gier, zerknij także na inne najlepsze darmowe gry mmorpg


Fabuła Aiona opiera się na trzech strefach, które rozdarte są pomiędzy różnymi rasami. Jako gracz możesz dołączyć do dwóch z nich! Stań się członkiem rodziny Asmodian i Elyosów. Są to dwa zwaśnione rody mające wspólnego wroga - rasę Balaurami! Są oni kontrolowani przez sztuczną inteligencję i jako gracz nie możesz do nich dołączyć. Musisz się z nimi zmierzyć i walczyć! Znajdziesz ich w przestrzeni, którą zamieszkują i która zawieszona została pomiędzy dwoma kontynentami. Znana jest pod nazwą Abyss. Poszatkowana w potężnym wybuchu „otchłań”, w której sercu będziesz mógł się znaleźć, składa się z wielu małych wysepek i twierdz, znajdujących się pod silnym wpływem Aetheru - surowca, dzięki któremu jako gracz będziesz mógł między innymi unosić się w powietrzu. Edytor narzędzi, zważywszy na to, że gra jest dostępna w wersji przeglądarkowej, został stworzony jako niezwykle potężne narzędzie. Dzięki niemu stworzysz postać, która będzie odpowiadała wszystkim Twoim wymaganiom!


Gra dostępna jest również w systemie PVE i PVC. Oznacza to, że możesz toczyć rozgrywkę przeciwko graczom, lub otoczeniu. Wszystko zależy tylko od Ciebie. Nie wiesz jak przebrnąć kolejny etap gry? A może zastanawiasz się, do którego ze zwaśnionych rodów warto dołączyć? Czekamy na Ciebie i Twoje spostrzeżenia! Każda wskazówka będzie dla nas cenna, niezależnie od tego czy jesteś początkującym graczem, czy może masz na temat Aiona do powiedzenia coś znacznie więcej, dzięki swojemu wirtualnemu doświadczeniu. Czekamy na Ciebie na naszym aion forum!

Chat