Jak to działa
Forum Warmonger

Warmonger forum

Przejdź do gry Warmonger
5.0 (głosów: 1)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej wciągającej gry w typie MMO? Zaczerpnij wiedzy o Globalnej Wojnie Korporacji i dowiedz się, w jaki sposób przejąć całkowitą kontrolę nad żołnierzami. Wystarczy, że zarejestrujesz się na forum Warmonger, aby razem z pozostałymi graczami uczestniczyć w planetarnym konflikcie zbrojnym między PolyChem Oil i General Energy!


Nie masz pojęcia, jak operować na obszarze zurbanizowanym bądź w jaki sposób przejąć dominację w poszczególnych sektorach miasta? Zapytaj doświadczonych graczy o sprawy kluczowe dla wojny. Dowiedz się, jak skutecznie strzelać do przeciwników w dość klaustrofobicznych tunelach, jak opanować szerokie ulice oraz posiąść wiedzę o tym, co kryje się w… ciemnych zaułkach! Masz problem z mechaniką rozgrywki? A może zwyczajnie złapałeś… buga? Uczestnicy dyskusji na forum Warmonger podpowiedzą Ci nawet w najtrudniejszych momentach gry! Dowiedz się, jak można wykorzystać dosłownie każdy element otoczenia oraz z jakiej perspektywy najlepiej się gra. Zapytaj „forumowiczów” o to, dlaczego tak ważne są pojedyncze mecze i… wymieniaj się z nimi doświadczeniem! A może chciałbyś zwyczajnie pochwalić się swoimi umiejętnościami? Na forum Warmonger będziesz mógł to zrobić!


Walcz z innymi użytkownikami forum o przejęcie kontroli nad jak największym terytorium i stań na czele rankingu graczy Warmonger. Jesteś ciekaw, w jaki sposób zdobywać następne lokalizacje? Zarejestruj się zatem na forum i uprość sobie drogę w tej niesamowitej rozgrywce już dziś na bananki.pl!

Chat