Jak to działa
Forum Team Fortress 2

Team Fortress 2 forum

Przejdź do gry Team Fortress 2
4.7 (głosów: 74)

Team Fortress 2 – forum dla tych, którzy kochają zwyciężać


Grałeś kiedyś w Team Fortress Classic i żałowałeś, że nie ma kontynuacji tego świetnego FPSa? Teraz już jest! Team Fortress 2 w niczym nie ustępuje swojemu poprzednikowi, a nawet przewyższa go pod wieloma względami.


Nazwa gdy zdradza pewną „tajemnicę” – Team Fortess jest grą dla wielu osób. Liczą się tutaj nie tylko umiejętności indywidualne, ale także zdolność do współpracy z innymi. Strzelanka ta zawiera również wiele elementów gry strategicznej – jest to zatem okazja do „rozgrzania” szarych komórek. Podczas rozgrywki każda drużyna musi wykonać różne misje – niektóre są dość proste, inne naprawdę wymagające. Postaciami, które prowadzimy, są obdarowani wieloma niezwykłymi umiejętnościami żołnierze, którzy pod wieloma względami przypominają herosów. Konkretne właściwości postaci zalezą od tego, jaką klasę dla niej wybierzemy. W wykonaniu powierzonych zadań przeszkadza nam przeciwny zespół. Grafika jest bardzo przyjemna dla oka i raczej zaskakująca –przypomina ona… estetykę rodem z komiksów.


Podczas gry w Team Fortess 2 na pewno napotkasz przeciwników, których pokonanie nie będzie łatwe. Porady, jak to zrobić, znajdziesz właśnie na tym forum. Wymiana doświadczeń z innymi graczami na pewno pomoże Ci w zwyciężaniu!


Potrzebujesz sprawdzić swoją koncentrację i wytrwałość? Team Fortress daje Ci taką możliwość! Zaproś przyjaciół do zabawy i zaczynajcie grę!


Chat