Jak to działa
Forum Warframe

Warframe forum

Przejdź do gry Warframe
4.6 (głosów: 122)

Witaj w społeczności warframe forum.


Nie wiesz jak podołać kolejnej misji? Skradanie się nie pozwala Ci przejść kolejnego poziomu, a ofensywna walka nie daje Ci szans na wygraną? Wielu graczy boryka się z podobnymi problemami! Dołącz do nas i dowiedz się gdzie popełniasz błąd!


Warframe to gra akcji. Jej fabuła opiera się na pokonywaniu kosmitów, którzy opanowali Układ Słoneczny! Jako ich przeciwnik wcielisz się w postać wojownika tenno, który w futurystycznym stroju spróbuje odzyskać panowanie nad Słońcem. Fabuła ma liczne szczegóły, aczkolwiek nie dla wszystkich jest to spełnienie oczekiwań dotyczących nowoczesnych rozgrywek. Z całą pewnością jednak zachwyci Cię dobrze skonstruowane uniwersum w tle. Co w rozgrywce jest nadzwyczajnego? Misje rozkręcają się nad wyraz szybko. Brak tu dozowania energii i czasu na to, aby dojść do wprawy. Producenci dają Ci jednak dwie opcje - możesz grać solo, lub online.


Obraz widoku postaci z perspektywy trzeciej osoby pozwala na ciągłe monitorowanie każdego ruchu Twojego wojownika. Samodzielna walka zwykle kończy się fiaskiem i próbą prześlizgiwania się przez kolejne poziomy, starając się być niezauważonym przez przeciwników. W tym przypadku brakuje jednak emocji i strzelankowego szału, który jest głównym zamysłem tego typu gier akcji.

Dołącz do naszego warframe forum, a nie tylko znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, ale być może zgromadzisz również swoją niepowtarzalną, potężną drużynę, z którą ramię w ramię zaczniesz pokonywać kosmiczne szumowiny panoszące się po naszym Układzie Słonecznym. Przeniesiesz się w przyszłość, której grozi kompletna zagłada! Zgromadziłeś już swój zespół wojowników tenno? Świetnie! Teraz pora na to, abyś podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami na łamach forum.

Jeśli spodobał Ci się Warframe lub przeciwnie - szukasz czegoś innego - koniecznie zobacz jakie są najlepsze darmowe gry akcji

Chat