Jak to działa
Forum ARK: Survival Evolved (B2P)

ARK: Survival Evolved (B2P) forum

Przejdź do gry ARK: Survival Evolved (B2P)
4.6 (głosów: 38)

ARK: Survival Evolved– forum dla graczy z powołania

Nikt z nas nie miał okazji przekonać się, jak wyglądałoby życie wśród dinozaurów. Wiele produkcji filmowych podejmuje się „ożywienia” prastarych gadów, jednak nie sposób wyobrazić sobie, jak współczesny człowiek mógłby przetrwać w ich świecie. No, może z wyjątkiem… osób grających w ARK: Survival Evolved!


Celem gry jest przetrwanie – trafiamy bowiem nadzy i bezbronni na tajemniczą wyspę, na której zagrażają nam prehistoryczne zwierzęta. Aby poradzić sobie w tych trudnych warunkach, musimy wydobywać surowce, gromadzić żywność oraz tworzyć narzędzia. Nasza postać nieustannie się rozwija – a każda nowa umiejętność zwiększa szanse na przeżycie! Dinozaury zostały odtworzone z niemałą dbałością o detale – mamy ich tutaj dziesiątki gatunków: od pterodaktyli po t-rexa. Co ciekawe, niektóre spośród nich można poddawać… tresurze – jeśli wykażesz odpowiednio dużo sprytu i cierpliwości, będziesz mógł nawet ujeżdżać je niczym rumaki!


Na tym forum udziela się wiele osób, które tak jak Ty są zadeklarowanymi fanami ARK: Survival Evolved. Ty także możesz stać się członkiem naszej wyjątkowej społeczności! Rady innych graczy na pewno pomogą Ci w rozgrywce – Ty również będziesz mógł podzielić się swoim doświadczeniem!


Za Tobą ciężki dzień? A może następnego dnia czeka Cię w pracy trudna rozmowa? Wieczór w niezwykłym świecie pełnym dinozaurów na pewno pomoże Ci naładować baterie!


Chat