Jak to działa
Forum Howrse

Howrse forum

Przejdź do gry Howrse
4.6 (głosów: 34)

Witaj na Howrse forum!


Na naszym forum znajdziesz przydatne porady dotyczące hodowli Twoich czworonogów oraz pomoc niezbędną w grze. Zastanawiasz się, jak utrzymywać energie, zdrowie i morale Twojego konia? Społeczność graczy Howrse forum z pewnością Ci pomoże, wystarczy zapytać!


Howrse to darmowa gra, w której naszym zadaniem jest hodowanie koni. Na początku zabawy do dyspozycji mamy ich tylko 2 - młodego ogiera i klacz. Zdecyduj, jak chcesz prowadzić swoją stadninę! Wraz z rozrostem Twojej hodowli będziesz otrzymywać dostęp do nowych opcji takich jak udział w treningach, zawodach, przejażdzki a także rozmnażanie. Rozwiń swojego konia i sam wybierz, czy chcesz go sprzedać, czy może nieodpłatnie wynająć.


Wpływ na cenę będzie miało to, jak radzi sobie w zawodach oraz podczas treningów. Pamiętaj też, że musisz odpowiednio dbać o swoje wierzchowce! Karm je adekwatnie do wieku i potrzeb energetycznych, gdyż może się okazać, iż są niedożywione lub wręcz przeciwnie - przesadnie utuczone. W Howrse jest wiele możliwości kosmetycznych zmian zarówno koni jak i otoczenia. Zbuduj swoją stajnię i dołącz do Howrse już dziś! Nie może Cię tu zabraknąć - to wspaniałe miejsce wypełnione po brzegi wspaniałymi ludźmi.


Podsumowując - rewelacyjna zabawa dla każdego, niezależnie od wieku czy płci. A jeżeli masz jakieś problemy podczas gry, napisz na naszym Howrse forum a otrzymasz odpowiedź od doświadczonych graczy! I Ty możesz się do nich przyłączyć!


Chat