Jak to działa
Forum Lineage II

Lineage II forum

Przejdź do gry Lineage II
4.1 (głosów: 161)

Witaj na Lineage 2 Forum


Jeśli masz problem z wykonaniem questa lub nie wiesz na jaką postać się zdecydować w jednej z pierwszych i najstarszych gier mmorpg - Lineage 2 to zapraszamy serdecznie na nasze forum o Lineage 2.


W naszym zestawieniu wyliczającym najlepsze darmowe gry mmorpg wszech czasów, nie mogło zabraknąć miejsca dla Lineage 2!


Lineage 2 to gra MMORPG stworzona w 2003 roku przez firmę NCSoft (Ci sami panowie od Aiona czy Guild Wars), jest uważana za prekursora systemu zadań w grach mmorpg, systemu skilli i walki a także systemu buffów i mountów.


Lineage 2 to stary, dobry, poczciwy mmo z customizacją postaci, skillsami i rasami takimi jak Ludzie, Orkowie, Elfy, Mroczne Elfy, Krasnoludy, Kamael, Ertheia. Warto nadmienić że każda z tych ras posiada inne skiny, czary, umiejętności i buffy.


Forum o Lineage 2 nie tylko pomoże Ci w rozwiązaniu skomplikowanych zadań w grze, ale również jest to społeczność graczy “starej daty” gdzie grafika nie była jeszcze na pierwszym miejscu a często była zastępowana przez znakomitą fabułę i zadania.


Wejdź poprzez nasze forum o lineage 2 do świata gry i przekonaj się dlaczego warto w nią nadal grać.

Chat