Jak to działa
Forum My Little Farmies

My Little Farmies forum

Przejdź do gry My Little Farmies
4.2 (głosów: 417)

Przenieś się w czasy średniowiecza i wspólnie z nami przemierzaj trudny świat, w którym przyjdzie Ci wcielić się w postać dostojnego farmera. Dziel się z nami swoimi sukcesami na my little farmies forum. Zadawaj pytania, uzyskuj odpowiedzi, rady i wskazówki starszych kolegów. Sprawdź jak wiele możesz dowiedzieć się o codzienności z życia farmera, który bierze na siebie naprawdę dużą odpowiedzialność za rozwój swojego dobytku. Wiele osób zadaje sobie pytanie jakie są najlepsze darmowe gry rodzinne?. My Little Farmies to z całą pewnością jedna z nich.


My Little Farmies to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych, która każdego roku zyskuje coraz więcej fanów. Ci, którzy na co dzień obcują z grami MMO jednoznacznie twierdzą, że jest to jedna z najciekawszych produkcji, jakie w ostatnich latach pojawiły się na rynku. Czasy średniowiecza dodatkowo wzmagają scenerię i fabułę. Początki, jak to zwykle w życiu bywa, będą bardzo trudne. Do dyspozycji dostaniesz jedynie maleńki kawałek ziemi, na której zaczniesz uprawiać pierwsze rośliny. Tu również swój dom znajdą Twoje pierwsze zwierzęta. Im bardziej będziesz się starał, tym większe profity zaczniesz osiągać. Oczywiście, aby zarobić pieniądze musisz sprzedawać a w tym pomogą Ci kupcy z okolicznego targu, na którym będziesz mógł pozbyć się swoich plonów. Z czasem tereny uprawne zaczną się powiększać a Ty zyskasz możliwość budowania obiektów gospodarczych, hodowania kolejnych ras zwierząt, a także upraw jeszcze bardziej wymagających roślin. To wszystko będzie wymagało dużej uwagi, ale na owocne zyski nie będziesz długo czekać.


Dołącz do naszej społeczności my little farmies forum i podziel się z nami swoimi doświadczeniami odnośnie rozgrywki. Każde zdanie i spostrzeżenie jest dla nas na wagę złota. Pochwal się swoją farmą i pomóż tym, którzy dopiero wkraczają w ten pełen trudności świat.

Chat