Jak to działa
Forum SoulWorker

SoulWorker forum

Przejdź do gry SoulWorker
4.5 (głosów: 11)

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wszystkich tajników tej fascynującej gry w typie MMORPG? Zarejestruj się na forum SoulWorker i razem z innymi uczestnikami rozgrywki roztrząsaj problemy miasta Cloudrealm, podejmując się walki z… demonami. Czy zdołasz odkryć na forum tajemnicę, co tak właściwie przyczyniło się do miasta? Doświadczeni użytkownicy podpowiedzą Ci, jak zwyciężyć!


Zaczerpnij wiedzy, którą z czterech dostępnych klas postaci – Soulum Sword, Mist Scythe, Gun Jazz lub Howling Guitar – lepiej będzie się grać. Wypytaj w interesującym Cię wątku forum o szczegóły uzbrojenia oraz znaczenie emocji, jakie służą do zasilania mocy broni. Dowiedz się, jak przemierzać zróżnicowane lokacje w 3D, oczyszczając poszczególne sektory miasta z przeciwników. Twoja gra zaczęła się zacinać? A może kompletnie nie wiesz, jak sterować swoim bohaterem? Sięgnij po poradę bardziej zorientowanych graczy, rozmawiaj z nimi i wymieniaj się doświadczeniem. Dowiedz się również, jak handlować zgromadzonym ekwipunkiem! Ważnym elementem gry jest realizowanie zadań fabularnych i pokonywanie coraz to potężniejszych przeciwników – jesteś ciekawy istotnych wskazówek również w tej kwestii? Dowiedz się, jak samotnie lub we współpracy z graczami poznanymi na forum SoulWorker możesz stawić czoła hordom demonów! A może chcesz zacząć używać… ataków specjalnych? „Forumowicze” podpowiedzą Ci, jak robić to skutecznie!


Chciałbyś poznać wszystkie tajemnice gry? A może zwyczajnie chciałbyś pochwalić się komuś swoimi wynikami w rozgrywce? Już dziś odpal więc forum SoulWorker i pokaż innym, że można z Ciebie brać przykład!

Chat