Jak to działa
Forum Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P)

Tom Clancy's Rainbow Six Siege (B2P) forum

4.7 (głosów: 15)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Tom Clancy's Rainbow Six Siege – forum dla wyjątkowych graczy

Masz ochotę sobie postrzelać, ale większość strzelanek wydaje Ci się zbyt monotonna? Tom Clancy's Rainbow Six Siege na pewno zasługuje więc na Twoją uwagę – dzięki tej grze poziom adrenaliny w Twojej krwi na pewno się podniesie!


Tom Clancy's Rainbow Six Siege jest strzelanką z widokiem typu FPP. Fabuła gry skupia się na walce terrorystów z policjantami. Mamy do wyboru wiele różnych rodzajów broni, a do tego możemy modyfikować otoczenie, co daje ogromne pole do popisu osobom, które lubią taktykę! Każdy żołnierz ma tutaj swoją specjalizację, którą wybieramy na początku gry – podczas tworzenia zespołu warto więc zastanowić się, jak podzielić umiejętności i obowiązki. Aby zwyciężyć w rozgrywce, musimy uwolnić zakładnika albo rozbroić ładunek wybuchowy. Nie jest to jednak takie proste – do celu da się dojść jedynie łącząc szybkość reakcji i zwinność z logicznym myśleniem – gra wymaga również sporej ilości sprytu!


Na forum dowiesz się, jak najszybciej wysadzić ścianę czy barykadę, a także poznasz triki, które umożliwią Ci zmylenie przeciwników. Rozgrywka jest naprawdę szybka, a więc nie warto tracić czasu na „błądzenie po omacku” – inni doświadczeni gracze na pewno Ci pomogą!


Przed Tobą długi, nudny wieczór? A może uczysz się do egzaminów lub sprawdzianu i potrzebujesz chwili wytchnienia? Tom Clancy's Rainbow Six Siege na pewno urozmaici Ci ten czas!


Chat