Jak to działa
Forum H1Z1: King of the Kill (B2P)

H1Z1: King of the Kill (B2P) forum

4.3 (głosów: 10)

H1Z1: King of the Kill – forum dla pogromców zombie

Umarli, którzy wciąż błąkają się po naszym świecie, są częstym motywem książek, filmów oraz gier wideo. Niestety, wiele z nich ociera się o kicz. Jeśli szukasz naprawdę dobrej rozrywki, spróbuj swoich sił w H1Z1: King of the Kill!


Gra należy do gatunku MMO – naszym zadaniem jest rozprawienie się z groźnymi zombie. Jest to niezwykle dynamiczne połączenie strzelanki z grą survivalową. Akcja rozgrywa się w małym mieście w Stanach Zjednoczonych, w którym – po skażeniu wirusem zamieniającym ludzi w żywe trupy – brakuje niezbędnych do przetrwania zasobów. Za pomocą uzyskanych surowców musimy także stworzyć broń, która umożliwi nam stawienie czoła zastępom krwiożerczych zombie. Ciekawym aspektem gry jest to, że postaci, które przetrwały apokalipsę, muszą walczyć nie tylko z zombie, ale również rywalizować między sobą – pożywienia nie wystarczy bowiem dla wszystkich.


Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie można znaleźć jedzenie, jak stworzyć broń do pokonania wielu szkaradnych stworów, albo też poszukujesz kompanów do gry – wiedz, że na tym forum znajdziesz to, czego szukasz! Powstało one z myślą o tych, którzy chcą oczyścić Stany Zjednoczone z żywych trupów i przywrócić normalność na świecie.


Gra H1Z1: King of the Kill jest świetną alternatywą dla wieczornego oglądania horroru. Stań się częścią pełnego grozy, fascynującego świata!


Chat