Jak to działa
Forum Rust (B2P)

Rust (B2P) forum

Przejdź do gry Rust (B2P)
4.8 (głosów: 29)

Rust – forum nie tylko dla harcerzy!


Zastanawiałeś się kiedyś, jak poradziłbyś sobie sam w dżungli lub na pustyni? Gra Rust umożliwi Ci doświadczenie prawdziwego survivalu! Rozgrywka, inspirowana Minecraftem, wciągnie Cię na wiele godzin!


Grając w Rusta, musimy stawić czoła nieprzyjaznym postaciom oraz niesprzyjającym warunkom naturalnym, takim jak na przykład niska temperatura. Musimy także dołożyć starań, by uzyskać niezbędne do przetrwania pożywienie. Możemy grać zarówno w pojedynkę, jak i wykorzystać opcję multiplayer – od nas zależy, czy wobec innych graczy wykażemy otwartość, czy wrogość. Rust wyróżnia się dbałością o detale – jeśli zostaniemy zranieni, będziemy musieli stworzyć dla siebie opatrunek, a podczas zimnych nocy niezbędne będzie rozpalenie ogniska. Gra zapewnia nam daleko idącą swobodę – to my decydujemy o tym, jak będzie wyglądało nasze otoczenie. Jeśli wykażemy zaangażowanie – możemy szybko zbudować własne miasto, w którym będą obowiązywały nasze reguły.


W walce o przetrwanie bardzo ważna jest współpraca – a najlepszą pomoc uzyskasz od osób, które również są fanami Rust! To forum na pewno wpłynie pozytywnie na jakość Twojej rozgrywki oraz – być może – pomoże Ci znaleźć sojuszników i przyjaciół.


Świata raczej nie da się zmienić, ale… da się wykreować swój własny. Przekonaj się, co uda Ci się zbudować w grze Rust!


Chat