Jak to działa
Forum Dofus

Dofus forum

Przejdź do gry Dofus
4.5 (głosów: 17)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Witaj na forum poświęconym grze Dofus.


Krytycy są zgodni - Dofus to numer 1, jeżeli chodzi o najlepsze darmowe gry rpg.


Chcesz dowiedzieć się jak zostać magiem, wojownikiem lub innym avatarem? A może chcesz po prostu poznać rysopis fabuły, jaką prezentują nam francuscy rysownicy? Na dofus forum znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania!


Gra Dofus przenosi nas do świata przypominającego japońską mangę połączoną z typowym, francuskim fantasy. Producent oferuje nam rozgrywkę 2D, która doskonale odzwierciedla niezwykłą szczegółowość wioski. Jako postać możesz wcielić się wojownika, łotrzyka, uzdrowiciela, a nawet maga. Masz również możliwość nauki wybranej przez siebie profesji. Zastanawiasz się jak zostać wytwornym twórcą broni, sprzedawcą ziół, lub handlarzem? Spokojnie, na dofus forum dowiesz się wszystkiego.


Rozgrywka od początku zyskała rzeszę fanów, którzy ramię, w ramię z innymi użytkownikami przemierzają kolejne plansze i pokonują tych, którzy zagrażają wiosce! Przyjdzie Ci zmierzyć się z prawdziwymi, krwiożerczymi smokami, golemami i Minotaurami. Wszystkich możesz pokonać nie tylko dzięki posiadanej broni, ale również dzięki zaklęciom - a ich liczba jest naprawdę imponująca, bo wynosi ponad 360! Na naszym dofus forum poznasz wszelkie informacje dotyczące licznych aspektów gry. Dowiesz się gdzie czyhają na Ciebie największe zagrożenia, jak połączyć swoje siły z innymi użytkownikami, gdzie zdobywać nowe umiejętności i jak uczynić swoją rozgrywkę naprawdę emocjonującą.


Forum zostało stworzone z myślą o tych, którzy na realizację zamierzonej przez producentów fabuły poświęcają cały swój wolny czas. Baśniowe krainy to pierwsze kryterium, które decyduje o wysokiej grywalności. W poczet naszych użytkowników wchodzą zarówno doświadczeni mistrzowie, jak i początkujący, którzy szukają wskazówek. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie i Twoje spostrzeżenia.
Chat