Jak to działa
Forum League of Legends

League of Legends forum

Przejdź do gry League of Legends
4.8 (głosów: 888)

Witaj na naszym league of legends forum poświęconemu najpopularniejszej grze przeglądarkowej, która podbija nawet serca dziesięciolatków! Masz pytania? Chcesz podzielić się wskazówkami? Interesują Cię darmowe rp do lola? A może osiągnąłeś kolejny sukces? To miejsce jest idealne dla Ciebie! Tworzymy największą społeczność miłośników popularnego LoLa!


Rozgrywka znacznie różni się od tych, którym na co dzień oddają się tłumy miłośników internetowego sportu. Tu liczy się przede wszystkim grupowa kooperacja i umiejętność logicznego myślenia. To właśnie dlatego rodzice nie mają nic przeciwko temu, aby ich pociechy brały udział w kolejnym meczu. Ten trwa zwykle od 25 do 60 minut. Najczęściej jednak czas rozgrywki nie przekracza 45 minut. Cała istota polega na tym, aby w tym czasie dostać się do twierdzy przeciwnika i ją zniszczyć! Dziesięć osób biorących udział w meczu ma ściśle wyznaczone funkcje - od każdego więc w równej mierze zależne jest zwycięstwo. Stwórz swoją ulubioną postać i zostań magiem, uzdrowicielem, strzelcem lub wojownikiem.


Co wyróżnia grę? Na pewno grafika. Meczu nie obserwujesz jakoby z własnej perspektywy, a z lotu ptaka, dzięki czemu możesz bardzo dokładnie i wnikliwie analizować całe otoczenie. Na duży ukłon w kierunku twórców zasługuje zminimalizowanie mikro płatności, z którymi często można spotkać się w podobnych symulacjach. Jedyne za co możesz zapłacić to za skórki dla swojego avatara, ale dobre wyniki możesz osiągać również bez tego!


Nasze league of legends forum to miejsce dla każdego - zarówno dla tych, którzy chcą oddać się rozgrywce raz na jakiś czas, jak i dla tych, którzy mierzą naprawdę wysoko i chcą dostać się do elity zarabiającej na rozgrywce naprawdę potężne pieniądze. Dołącz do nas!


Chat