Jak to działa
Forum Rail Nation

Rail Nation forum

Przejdź do gry Rail Nation
4.3 (głosów: 402)

Myśląc "najlepsze darmowe gry strategiczne" automatycznie myślisz o Rail Nation! Pragniesz stworzyć najlepsze i najwydajniejsze na świecie imperium transportowe, w którym kolej odkryje swoje nowe oblicze? Dołącz do naszej społeczności rail nation forum a dowiesz się jak rozbudowywać wirtualne centrum kolejowe, pod którego działaniem zechcesz podpisać się własnym nazwiskiem!


Rail nation to jedna z najpopularniejszych, darmowych gier przeglądarkowych z elementami strategicznymi. Twoim zadaniem będzie rozbudowywanie własnej sieci kolejowej, która to wbrew pozorom nie będzie skupiała się jedynie na pociągach. Twoim zadaniem będzie inwestowanie w główny dworzec, na którym znajdzie się restauracja, punkt loterii, hotel, dom licencyjny, lokomotywownia, restauracja, centrum handlowe czy bank. Pieniądze zarobisz dzięki przewożeniu poszczególnych towarów między miejscowościami. Jak dużo? To zależy tylko od Ciebie, zgromadzonego doświadczenia i prestiżu. Nie ma tu mowy o żadnych bitwach, krwawych potyczkach czy pokonywaniu krwiożerczych zombie. Gra jest nad wyraz spokojna, pozwalająca ostudzić negatywne emocje, wyciszyć się i nauczyć planowania i podejmowania decyzji. Mogą po nią sięgać zarówno dorośli, zabiegani i zapracowani na co dzień gracze, jak i dzieci, które w chwilach wolnych od obowiązków szkolnych pragną poświęcić się odrobinie rozrywki. Jeśli chodzi o grafikę to gra nie pozostawia wiele do życzenia. Każdy szczegół jest tu doskonale dopracowany, dzięki czemu możesz oddać się rozgrywce nie narażając się na żadne graficzne czy audiowizualne uciążliwości.


Zapraszamy Cię do naszej społeczności rail nation forum. Udziel nam swoich rad, oraz wskazówek. Podziel się z nami swoim doświadczeniem i kolejnymi odniesionymi sukcesami. A jeżeli dopiero zaczynasz kolejową, wirtualną przygodę zadaj pytania na tematy, które Cię nurtują i nie pozwalają w pełni oddać się błogiej rozgrywce. Czekamy na Ciebie!
Chat