Jak to działa
Forum Cosmic Shock League

Cosmic Shock League forum

Przejdź do gry Cosmic Shock League
4.3 (głosów: 109)

Chcesz wymienić się doświadczeniami na temat gry Cosmic Shock League? Koniecznie wdaj się w dyskusję na forum rozgrywki o tej samej nazwie! Poznaj się z użytkownikami fascynującej gry w typie porno, którzy uważają ją za jedną z najlepszych na rynku rozgrywek w takim klimacie. Poznawaj mnóstwo tradycyjnych rozwiązań i fabułę długich bitew, ale też dowiedz się, jak oglądać… przepiękne kobiety!


Poznaj całą prawdę o rozgrywce, a także o jej innowacyjności i prostocie, łączonej z seksownym humorem. Dowiedz się, czym różnią się od siebie poszczególne poziomy i wybierz… słusznie. Cosmic Schock League to dość zabawne połączenie tradycyjnych rozwiązań match-3 wraz z typowo kolekcjonerskimi grami karcianymi. Nie możesz odnaleźć się w karciance i ciągle coś Ci nie wychodzi? Podpytaj bardziej zaawansowanych użytkowników – podpowiedzą Ci, jak grać! Postaraj się wcielić w dowódcę drużyny Cosmic Schock Girls i z pomocą rad użytkowników forum zagraj przeciwko… sobie. Dowiedz się, jak używać różnego rodzaju ataków, leczenia się i obrony oraz wykorzystywać umiejętności wsparcia do pokonywania swoich wrogów. W grze możesz zmierzyć się z każdym przeciwnikiem, łącznie z tymi poznanymi… tutaj. Możesz staczać z nimi pojedyncze walki na arenie gry w czasie rzeczywistym, wcześniej umawiając się właśnie na forum! Dołącz do dyskusji, pochwal się swoimi osiągnięciami i graj o wyjątkowe nagrody.


Na co czekasz? Czy naprawdę chcesz zostać w tyle? Wejdź na forum Cosmic Schock League i pokaż wszystkim, kogo mogą się obawiać!

Chat