Jak to działa
Forum Star Wars The Old Republic

Star Wars The Old Republic forum

Przejdź do gry Star Wars The Old Republic
4.4 (głosów: 81)

Witaj w społeczności star wars the old republic forum poświęconej jednej z najpopularniejszych gier przeglądarkowych. Na jej premierę czekało tysiące graczy, którzy wiedzieli, że specjaliści ze studia BioWare nie mogli ich zawieść.


Ty również pasjonujesz się tym tytułem? Jeśli tak to nasze star wars the old republic forum jest miejscem doskonałym dla Ciebie! Poruszamy tutaj wszystkie aspekty gry począwszy od interfejsu użytkownika, przez misję i walki, aż po udźwiękowienie i oprawę graficzną. Wnioski? Jest to klasyczne MMO, które doskonale odnajduje się w dzisiejszych czasach. Fenomenalne połączenie strategii, akcji i PVP. Walki pomiędzy graczami odbywają się w sposób nad wyraz dopracowany i każdy, kto choć raz odpalił tytuł to potwierdzi. Również Ty możesz dołączyć do grupy tych, którzy doceniają dobre produkcje. Stwórz więc swoją wymarzoną postać, wybierz dla niej profesję i przemierzaj świat oraz przestworza w poszukiwaniu nieprzyjaciela, który za wszelką cenę chce odebrać Ci bezpieczeństwo!


Swoimi sukcesami podziel się na łamach forum. Pytaj, opowiadaj, rozmawiaj i świetnie się baw, bo właśnie po to wszyscy tutaj jesteśmy. Masz większe doświadczenia? I tak znajdziesz u nas swoje miejsce. Pomagaj początkującym i podpowiedz im jak mogą przebrnąć przez pierwsze, a jednocześnie największe trudności. Pokaż, że choć muszą zapracować na swoją pozycję, warto o to zawalczyć. Dziel się z nimi swoimi spostrzeżeniami i stań się ich mentorem a oni na pewno będą potrafili Ci się odwdzięczyć. Star Wars The Old Republic to nasza pasja i sposób na zabicie nudy w wolnym czasie. Nikt, tak jak my nie będzie potrafił docenić Twoich dalszych sukcesów!


Chat