Jak to działa
Forum Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms forum

Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
4.5 (głosów: 130)

Dołącz do stronghold kingdoms forum i wspólnie z nami ciesz się niezapomnianą i fascynującą wędrówką po wszystkich zakątkach swojej twierdzy. Sprawdź jak trudno jest wznieść się na wyżyny i ile wysiłku trzeba włożyć w to, aby stać się poważanym wasalem!


Sprawdź naszą listę najlepsze darmowe gry strategiczne, a przekonasz się, że Stronghold Kingdoms to gra warta uwagi!


Stronghold kingdoms to niesamowita strategia, która oczami wyobraźni przeniesie Cię w zupełnie inną rzeczywistość. Już od początku swojej przygody będziesz przynależał do jednej z wielu gmin, na którą przyjdzie Ci płacić podatki. Oczywiście gmina ma swojego zarządcę i co w grze najciekawsze jest on żywym graczem, który decyduje o tym jak sprawuje swoją funkcję i jak w wyniku tego rozwija się jego królestwo. To właśnie Ty możesz zostać wydelegowany do krwawych bitew i potyczek. Równie dobrze jednak możesz organizować uczty i za nie zbierać swoje profity. Gra jest oparta przede wszystkim na interakcji z innymi użytkownikami. To oni nadają charakter całej rozgrywki i decydują o tym w jaki sposób będzie ona przebiegać. Twórcy w tej kwestii dali użytkownikom naprawdę duże pole manewru.


Czy warto grać? Na pewno warto spróbować! Początki z całą pewnością będą dla Ciebie trudne i żmudne, ale właśnie po to powstało stronghold kingdoms forum, aby pomóc Ci postawić pierwsze kroki. Jesteśmy jedną z najliczniejszych społeczności pasjonujących się w tej niecodziennej, zdobywającej coraz większą ilość fanów rozgrywkę. To właśnie nam możesz pochwalić się swoimi kolejnymi sukcesami, naszym doświadczonym graczom możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania mając pewność, że uzyskasz na nie wyczerpującą odpowiedź. A jeśli już jesteś doświadczony to tym bardziej zasil naszą forumową armię i pomóż tym, którzy potrzebują Twojej pomocy. Czekamy na Ciebie!

Chat