Jak to działa
Forum

Stronghold Kingdoms

Login
Wiadomość
4.5 (głosów: 130)
Przejdź do gry Stronghold Kingdoms
PashaPolski Newby
Posty: 3
Dołączył: 19.04.2017
Status: Offline

czas na zadania

26.04.2017, 15:10
Witam, chciałbym zapytać ile czasu jest na wykonanie 3 zadania. Jestem obecnie w trakcie zadania 2 i myślę, że wbicie 16lvl (3 zadanie) jest niemożliwe w ciągu 14 dni (tyle czasu jest na 1 i 2 zadanie). Dziękuję na odpowiedź i życzę milego dnia.:)
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: czas na zadania - 27.04.2017, 17:47
Przemek031999 Master
Posty: 869
Dołączył: 15.05.2016
Status: Offline
Najlepszym sposobem na przekonanie się jest odblokowanie tego zadania. Zadania układane są tak by bezproblemowo je zakończyć w danym czasie,jeśli sie jednak okaże, że zadanie będzie niewykonalne - napisz do nas i zaproponuj jak ewentualnie mogłyby wyglądać nowe zadania do tej gry :)
Rzetelny Społecznik Pomocny2 Wulgarny Troll
RE: czas na zadania - 22.08.2017, 17:45
Legost Newby
Posty: 14
Dołączył: 05.08.2017
Status: Offline
Przemek031999Najlepszym sposobem na przekonanie się jest odblokowanie tego zadania. Zadania układane są tak by bezproblemowo je zakończyć w danym czasie,jeśli sie jednak okaże, że zadanie będzie niewykonalne - napisz do nas i zaproponuj jak ewentualnie mogłyby wyglądać nowe zadania do tej gry :)
Czy ktoś grał w tę grę żeby wymyślił sobie 16 poziom na 3 zadanie?! na 14 poziom trzeba 120tyś honoru i tylko taki lvl można osiągnąć w tym czasie grając dużo pierwszy raz. Nie wiem może ci co już grali wiedzą co i jak ale też wątpię, bo tam na wszystko trzeba mnóstwo czasu, budowa 6 godzin, badanie 4 godziny, trzeba jeszcze liczyć że zadowolenie może spaść -70 ,warunki pogodowe, choroby, zamki wrogie, wszystko to obniża zadowolenie, czasami jak nikt z tym nic nie zrobi trwa wiecznie poza pogodą oczywiście, Bez VIPa i szczęścia to specjalnie by zdobić bananki odradzam 3 zadanie, chyba że komuś się spodobała, to można pykać dla zabawy.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
RE: czas na zadania - 01.09.2017, 15:51
Wink Newby
Posty: 1
Dołączył: 30.08.2017
Status: Offline
Da się, zdecydowanie się da, ale trzeba po pierwsze zajrzeć do jakiegoś poradnika. Każdy nowy gracz prowadzony za rączkę przez wujka google da sobie radę.
Rzetelny Społecznik Pomocny Wulgarny Troll
Chat