Jak to działa
Forum Cunt Wars Adult

Cunt Wars Adult forum

Przejdź do gry Cunt Wars Adult
4.4 (głosów: 23)

Masz problem z rozszyfrowaniem karcianki Cunt Wars Adult? Wejdź na forum gry i dowiedz się, w jaki sposób poszerzać swoją kolekcję roznegliżowanych panienek oraz skutecznie zabijać demony w rozgrywce. Chcesz poznać przepis na sukces w grze? Zapytaj o to innych „forumowiczów” i… zainspiruj się!


Fabuła i koncepcja gry jest niezwykle prosta – jednak wiadomo, że czasem każda gra potrafi także sprawić… problem. Raz rozgrywka całkiem się zatnie, raz złapiesz buga, a jeszcze innym razem kompletnie nie zajarzysz mechaniki rozgrywki. Nie martw się, wszystko da się zrozumieć! Wystarczy wdać się w dyskusję z innymi użytkownikami forum – na pewno postarają się odpowiedzieć na każdą Twoją wątpliwość. Dowiedz się, jak zabijać hordy demonów, zbierać fantastyczne dziewczyny, nabijać kolejne levele oraz dążyć do wszechpotężnej… władzy. Wraz z rozwojem umiejętności odblokowują się kolejne postacie, historia nieco się pogłębia, a tętno… wzrasta – jesteś już doświadczony? Koniecznie podziel się z innymi swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami. A może masz posiadasz jakieś istotne informacje, które mogłyby pomóc innym graczom? Koniecznie podziel się z nimi swoją wiedzą!


Zasięgnij porady, jak skutecznie ustawiać karty na polu, walczyć wręcz, mijać karty demonów i trafiać prosto w przeciwników. A może odkryłeś świetny sposób na zabijanie wrogów? Podpowiedz innym, jak nabijać levele i zwiększać umiejętności w Cunt Wars Adult. A co później? Cóż, później możesz świętować na forum swoje kolejne zwycięstwo! Chyba chcesz, żeby inni Ci zazdrościli, prawda?

Chat