Jak to działa
Forum Gardenscapes

Gardenscapes forum

Przejdź do gry Gardenscapes
4.6 (głosów: 27)

Chcesz zapoznać się z tajnikami ogrodniczej gry Gardenscapes? Koniecznie zarejestruj się na forum o tej samej nazwie i zyskaj wiedzę, jak zostać doskonałym ogrodnikiem oraz jak zaopiekować się swoją parcelą. Dowiedz się, jak przywrócić temu miejscu dawny blask i… rozwikłać wiele tajemnic, jakie w sobie kryje!


Łączenie ze sobą obrazków przedstawiających owoce i rośliny, a także tworzenie efektownych kombinacji i zdobywanie punktów sprawia Ci problem? Mechanika każdej gry na początku zawsze jest nieco… skomplikowana. Z pomocą użytkowników forum z całą pewnością świetnie sobie jednak z nią poradzisz! Zaczerpnij wiedzy, co wnoszą w rozgrywkę power-upy oraz naprawdę wiele ułatwień (np. chwilowe zatrzymanie czasu). Zapytaj doświadczonych graczy, w jaki sposób za punkty zdobywać możesz pieniądze potrzebne na rozbudowę skweru. Na forum znajdziesz również cenne informacje o niewykorzystanych wskazówkach, jakie przekładają się na solidną… premię. Dowiedz się już dziś na forum Gardenscapes, jak prowadzić liczne rozmowy z postaciami, kupować nowe dekoracje do ogrodu i sadzić coraz piękniejsze rośliny! Wyszukaj interesującego Cię wątku i poznaj tajniki, jak ozdabiać wybrane obszary w ogrodzie, odkrywać jego tajemnice oraz tworzyć… wymarzone miejsce! Setki unikalnych poziomów dostarczają wielu niespodzianek – możesz więc dzielić się przeżytymi chwilami razem z innymi „forumowiczami”! Poznasz tu nowych ludzi i… na pewno się z nimi zaprzyjaźnisz.


Na co więc czekasz? Uruchom forum Gardenscapes już dziś na bananki.pl, nawiązuj nowe znajomości i… ciesz się niesamowitymi możliwościami gry!

Chat