Jak to działa
Forum War2 Glory

War2 Glory forum

Przejdź do gry War2 Glory
3.7 (głosów: 6)

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tej fascynującej grze MMO w klimacie wojennym? Odpal więc forum War 2 Glory i zapoznaj się z pozostałymi fanami rozgrywek tego typu! Dowiedz się od bardziej doświadczonych graczy, jak… przetrwać.


Jeżeli chcesz wiedzieć, jak skutecznie możesz zarządzać miastem, planować produkcję, zlecać badania naukowe, handlować towarami oraz rozdzielać posady wśród mieszkańców swojego miasta, koniecznie odszukaj interesujący Cię wątek na forum War 2 Glory. Z pomocą innych użytkowników z całą pewnością będziesz w 100 % gotowy na to, aby przejąć główne stery i zapanować nad swoim terytorium. Dowiedz się szczegółów na temat aż 40 jednostek, 18 budynków i 21 technologii! Chcesz zostać odpowiednio przygotowany przed każdą walką? Pamiętaj więc, aby wypytać o szczegóły doświadczonych w grze „forumowiczów”! Podpytaj, dlaczego umiejętności są tak niezwykle ważne w całej rozgrywce. Dowiedz się również koniecznie, czym różni się Generał od Szeregowego, a także poznaj podstawy zwiadu, plądrowania i zdobywania miast oraz tajniki postaci War 2 Glory. A może zaprzyjaźnisz się z innymi graczami do tego stopnia, że skoordynujecie wspólne ataki przeciwko wrogom oraz weźmiecie czynny udział w Kampaniach Sojuszy? Chyba, że chcesz zwyczajnie… pochwalić się wszystkim swoimi osiągnięciami w grze? Rozmawiaj z użytkownikami forum, jednocześnie planując przyszłe bitwy.


Chcesz jak najlepiej wykorzystać możliwości rozgrywki i poznać wszystkie tajemnice, jakie wyróżniają War 2 Glory? Uprość sobie rozgrywkę i zarejestruj się na forum War 2 Glory już dziś!

Chat