Jak to działa
Forum Animal Jam

Animal Jam forum

Przejdź do gry Animal Jam
4.5 (głosów: 33)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis
Animal Jam forum

Jeśli wędrując po Internecie dotarłeś na nasze forum, to znaczy, że…jesteś zainteresowany przygodą z grą Animal Jam. Dobrze trafiłeś – na naszym forum znajdziesz wiele pomocnych „patentów” i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!


Animal Jam jest grą stworzoną z myślą o młodych miłośnikach zwierząt oraz… dobrej zabawy. Podczas rozgrywki możemy wcielić się w postaćą zwierzęcia i – w zwierzęcej skórze – eksplorować świat Jamaa. Jako że jednym z wydawców gry jest National Geographic, wszystkie szczegóły z życia zwierząt zostały bardzo dokładnie odwzorowane. Do zabawy spokojnie można więc zaprosić dzieci, którym teoretyczne rozważania na lekcjach biologii nie dają zbyt wiele radości. W tym niezwykłym RPG będziemy mogli tworzyć dla siebie legowiska, wyszukiwać różne przedmioty oraz komunikować się z innymi graczami. Ciekawa jest także opcja „przysposabiania” sobie mniejszych zwierzaków, które mogą zostać naszymi chowańcami. Jeśli więc Twoje dziecko (lub Ty sam) jest zafascynowane naturą i chciałoby dowiedzieć się, jak patrzą na świat przedstawiciele innych gatunków – gra Animal Jam na pewno pomoże mu zaspokoić swoją ciekawość! Cała rozgrywka jest bardzo bezpieczna – między innymi dzięki obecności moderatorów – oraz przyjemna dla oka.


Dołącz do naszego forum, a staniesz się częścią społeczności, która – tak samo jak Ty – kocha zwierzęta i chce poznawać ich życie inaczej, niż z kart książek. Możesz także znaleźć tutaj wskazówki, które następnie przekażesz dziecku. Być może spotkasz kogoś, kto będzie chciał zostać Twoi kompanem w grze…? Nie wahaj się i… stań się jednym z nas!
Chat