Jak to działa
Forum Forge of Empires

Forge of Empires forum

Przejdź do gry Forge of Empires
4.6 (głosów: 388)

Witaj na Forge of Empires Forum!


Nie wiesz jakie wybrać surowce na początku rozgrywki Forge of Empires? Masz problem z jednostkami? Chcesz dowiedzieć się na co możesz wymienić zdobyte w grze bananki? Zapraszamy na nasze forum Forge of Empires, królowej jeżeli chodzi o najlepsze darmowe gry strategiczne


Stwórz swoje własne imperium w grze Forge of Empires firmy InnoGames - znanej z takich perełek jak Plemiona, Grepolis czy The West. Dzięki zoptymalizowanej grafice Flash i filmowych dźwiękach gra Forge of Empires to niezaprzeczalny lider wśród gier przeglądarkowych.


Na początku gry wykonujesz różnorodne misje jak np. zbudowanie określonego budynku, znalezienie odpowiednich surowców lub poprowadzenie wojska na terytorium wroga w celu zajęcia lub obrabowania go.


Forge of Empires to gra, gdzie prowadzisz swoją cywilizację walcząc nie tylko z innymi graczami, ale także pokonując trudne i ekstremalne kataklizmy, które dotkną od czasu do czasu Twój lud - np. epoka lodowcowa. Forge of Empires to niekończący się etap rozgrywki, gdzie liczą się przede wszystkim umiejętności taktyczne i przywódcze.


Na naszym forum o Forge of Empires poznasz ciekawych ludzi, wymienisz poglądy czy spytasz się o najbardziej efektywne taktyki podczas rabunków, expienia czy zarządzania swoim miastem/cywilizacją.

Chat