Jak to działa
Forum My Free Zoo

My Free Zoo forum

Przejdź do gry My Free Zoo
4.4 (głosów: 205)

Każdy chyba lubi ogrody zoologiczne, pełne dzikich zwierząt, których normalnie raczej byśmy nie spotkali. My free zoo forum to szybko rozwijająca się społeczność graczy, która także ceni sobie taki rodzaj rozrywki. Wszystko skupia się wokół gry My Free Zoo, zaś my odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, doradzamy nowym jak w najlepszy i najbardziej efektywny sposób zbudować własny ogród zoologiczny. To tutaj poznasz sekrety i tajemnice gry, które społeczność my free zoo forum wspólnie śledzi i rozwiązuje. To tutaj podzielisz się uwagami oraz spostrzeżeniami na temat fantastycznej rozgrywki, udzielisz rad innym oraz jako doświadczony gracz posłużysz za inspirację nowym użytkownikom my free zoo forum.


My Free Zoo to gra przeznaczona dla każdej grupy wiekowej. Przyjazny i intuicyjny interfejs, śliczna grafika i przyjemna dla ucha muzyka to tylko początek zachęcający do aktywnej rozgrywki. Dzięki niej możemy stworzyć własny ogród zoologiczny, zaprojektować go jak tylko nam się widzi, tworzyć ścieżki i ogrody, hodować przeróżne egzotyczne zwierzęta i dbać o ich dobre samopoczucie. Od owieczek po groźne białe tygrysy, w efektywny sposób zapełniasz własne ZOO. Musisz również wykonywać zadania - od prostych po skomplikowane - tak, by twój ogród stał się coraz piękniejszy.


Na my free zoo forum pomagamy wszystkim, którzy chcą coraz lepiej projektować ten swój zwierzęcy zakątek. Doradzimy ci, jak sprawić, by odwiedzało cię więcej gości, powiemy ci, jakich trików używamy do profesjonalnego rozwijania własnego ogrodu zoologicznego, a także pomożemy go współtworzyć. To tu znajdziesz przyjaciół, z którymi będziesz mógł tworzyć całe rezerwaty, by wspólnie zadbać o przetrwanie wielu gatunków i zapewnić sobie wieczną sławę jako znany zootechnik. Zapraszamy serdecznie wszystkich fanów zwierząt i ZOO!

Chat