Jak to działa
Forum Pokemon Mega

Pokemon Mega forum

Przejdź do gry Pokemon Mega
4.4 (głosów: 22)

Pokemon Mega wciągnęło Cię bez reszty? A może chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej znanej chyba wszystkim wielbicielom Pokemonów gry? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś sobie „tak”, koniecznie zarejestruj się na forum Pokemon Mega! Zapoznaj się z pozostałymi użytkownikami, którzy podobnie jak Ty szukają sympatycznych stworków zwanych „Pokemonami”. Dowiedz się, jak je odnaleźć, ale również trenować w celu podnoszenia ich umiejętności , przydatnych w walce z… innymi graczami – również poznanymi na forum.


Na początku możesz czuć się tu trochę samotnie, jednak zapoznając się po kolei z różnorodnymi wątkami i żywiołowo dyskutującymi tam użytkownikami na pewno będziesz chętnie wymieniał swoje poglądy! Możesz nawet stworzyć z przyjaciółmi poznanymi na forum Pokemon Mega niepokonaną gildię – albo dołączyć do wybranej z nich. Po pomyślnym utworzeniu gildii (lub dołączeniu do niej), możesz zaprzyjaźnić się z pozostałymi członkami forum i rozwijać się… razem. Dowiedz się, jak handlować i robić wiele innych, ciekawych rzeczy w rozgrywce. A może chcesz zaczerpnąć wiedzy o tym, jak ewoluować swoje stworki? Na forum znajdziesz odpowiedzi na najbardziej dręczące Cię pytania – od informacji na temat Pokemonów, poprzez wytłumaczenie mechaniki gry, aż po możliwości odwieszania Pokemon Mega, kiedy np. pojawią się… lagi.


Jesteś gotów na wkroczenie do świata Pokemon Mega i zostanie niepokonanym… łowcą Pokemonów? Już dziś zarejestruj się na forum, wymieniaj się z innymi doświadczeniem, wbijaj sobie cenną wiedzę do głowy i… nie zostawaj w tyle!

Chat