Jak to działa
Forum Crossfire

Crossfire forum

Przejdź do gry Crossfire
4.0 (głosów: 106)

Marzysz o tym, aby zostać znanym i cenionym w swojej jednostce antyterrorystą? A może chciałbyś dowiedzieć się jak wyglądają bitwy z perspektywy prawdziwego terrorysty? Dołącz do naszej społeczności crossfire forum, dowiedz się jak wyglądają najlepsze darmowe gry akcji i stań się prawdziwym członkiem antyterrorystycznej organizacji Global Risk lub terrorystycznej jednostki Black List.


Crossfire to jedna z najpopularniejszych strzelanek MMO. Na początku, jak każdy, zostaniesz rekrutem. Co jednak w tej grze najlepszego? Już po kilku tygodniach aktywnej rozgrywki Twoja ranga wyraźnie się podniesie. Będziesz krok, po kroku pokonywał konkurencję, przez co cały Twój dotychczasowy, wirtualny świat w jednej chwili ulegnie radykalnej zmianie. Na jednej z wielu map, wspólnie z szesnastoma innymi graczami Twojej organizacji przyjdzie Ci się zmierzyć z nieprzyjacielem, który za wszelką cenę będzie chciał mieć nad Tobą przewagę. Gra, mimo, że skupiona jest jedynie na typowej strzelance posiada pewien zarys fabularny, co w połączeniu z przyjemną grafiką i oprawą audiowizualną pozwoli Ci spędzić przed ekranem komputera długie godziny.


Dostępność do broni jest naprawdę ogromna. Tutaj każdy sam decyduje w jaki sposób pokona wrogie siły, w kim znajdzie sprzymierzeńca i w jaką taktykę obierze, aby wznieść się na wyżyny wojskowych rang. Nie tylko różnorodność broni jest imponująca. Wraz z kolejnymi etapami pojawią się również liczne rodzaje uzbrojenia, które z całą pewnością przypadną Ci do gustu.


Dołącz do naszego crossfire forum i podziel się z użytkownikami swoją pasją. Jeśli jesteś początkującym graczem pomogą Ci przebrnąć przez najtrudniejsze etapy. Jeżeli jednak masz już na swoim koncie jakieś doświadczenia to Ci sami ludzie chętnie wysłuchają Twoich spostrzeżeń na temat wszystkich aspektów gry.

Chat