Jak to działa
Forum NosTale

NosTale forum

Przejdź do gry NosTale
4.4 (głosów: 137)

Witaj na Nostale Forum poświęconemu jednej z najciekawszych gier typu MMO. Chcesz dowiedzieć się jak pokonać kolejne żywioły, odbywając przy tym najciekawszą podróż swojego wirtualnego życia? To miejsce jest idealne dla Ciebie! Przy okazji, nie sposób nie wspomnieć, że Nostale to niewątpliwie pozycja, której nie mogło zabraknąć w zestawieniu najlepsze darmowe gry familijne.


Nostale to gra, w której możesz wcielić się w jedną z trzech postaci: Maga, Wojownika lub Łucznika. Od wyboru profesji zależne będą umiejętności Twojego avatara. Oczywiście na początku trudno będzie Ci się wznieść na wyżyny. Jak każdy nowy gracz będziesz musiał rozpocząć swoją przygodę, jako Poszukiwacz Przygód. Dopiero po osiągnięciu piętnastego poziomu dostaniesz możliwość wirtualnego awansu na jedną z trzech, wyżej wymienionych postaci. Twórcy gry podczas jej tworzenia zadbali tak naprawdę o każdy detal. Udowodnili tym samym, że nie istnieją dla nich rzeczy niemożliwe. Zaprojektowali bajeczny świat zamknięty w klasycznej, przeglądarkowej formie rozgrywkowej. Wkraczając w ten świat będziesz miał okazję poznać wielu innych graczy, którzy podzielają Twoją pasję. Uważaj jednak! Gra z pewnością zabierze Ci długie godziny, dlatego jeżeli ich nie masz - to najpierw spróbuj je wygospodarować. Magiczna sceneria sprawi, że przeniesiesz się oczami wyobraźni do miejsca, o których dotychczas nawet nie mogłeś śnić. Wielu graczy ma za sobą liczne, nieprzespane noce, ale to oczywiście ich nie zniechęca!


Dołączając do naszego Nostale Forum będziesz mógł nie tylko umilić sobie wolny czas pomiędzy zdobywaniem kolejnych poziomów, ale poznasz też wielu doświadczonych graczy, którzy na temat rozgrywki mają naprawdę wiele do powiedzenia. Zdobywaj z nami doświadczenie i dziel się swoimi spostrzeżeniami. Im bardziej wgłębisz się w tajemnice gry, tym rzetelniej pomożesz również nowym graczom. Zapraszamy do naszej społeczności, oraz do dyskusji na temat każdego aspektu rozgrywki!


Chat