Jak to działa
Forum Garry's Mod (B2P)

Garry's Mod (B2P) forum

Przejdź do gry Garry's Mod (B2P)
4.9 (głosów: 47)

Garry's Mod – forum dla rodziny graczy


Czy gra, która początkowo stanowiła jedynie modyfikację Half - Life 2, może po krótkim czasie stać się samodzielną produkcją i podbić serca gamerów? Garry’s Mod jest dowodem na to, że w świecie gier również taka wersja wydarzeń jest prawdopodobna.


Niektórym nie chce się wierzyć, że Garry’s Mod stanowił na początku jedynie zabawną wersję engine'u Source. Na szczęście później została ona skomercjalizowana – dzięki temu możemy cieszyć się tym niezwykłym warsztatem do tworzenia postaci i przedmiotów! Podczas rozgrywki będziemy mogli tworzyć nie tylko własne budowle, ale także własne zasady. Świat Garry’s Mod jest niezwykle otwarty, co na pewno przyczyniło się do ogromnej popularności gry – dotarła ona już do dziesięciu milionów graczy! Tryb piaskownicy w Garry’s Mod działa tak, że jesteśmy w nim ograniczani właściwie jedynie własną kreatywnością! W zależności od naszych zainteresowań, możemy tworzyć własne akcesoria, dodatki lub nawet mapy, które później można „publikować”. Zabawie możemy oddawać się pojedynczo lub korzystając z trybu multiplayer, do czego potrzebny nam będzie LAN lub Internet.


Forum zrzesza ludzi z fantazją – tych, którzy również pałają miłością go Garry’s Mod. Znajdziesz tu graczy, z którymi będziesz mógł wymieniać się pomysłami lub umawiać na wspólne, multiplayerowe rozgrywki.


Jesteś spragniony tworzenia i nieskrępowanego wyrażania siebie? Dołącz do milionów graczy Garry’s Mod, aby dać się ponieść fantazji!


Chat