Jak to działa
Forum Naruto Online

Naruto Online forum

Przejdź do gry Naruto Online
4.5 (głosów: 63)

Naruto Online – forum dla miłośników japońskiej ekipy


Fascynują Cię przygody Naruto oraz jego przyjaciół, będących jedną z najbardziej znanych paczek w świecie mangi i anime? Dzięki grze „Naruto Online” masz szansę wcielić się w te postaci. Na forum znajdziesz mnóstwo wskazówek, jak czerpać z gry jak najwięcej satysfakcji!


Nawet osoby, które niespecjalnie lubią klimaty japońskie, z pewnością kojarzą postać Naruto. Filmy animowane o tym bohaterze podbiły serca tysięcy ludzi – w końcu każdy z nas w młodości marzył (lub marzy nadal) o posiadaniu niezwykłych mocy i wspaniałych przyjaciół, na których zawsze można polegać. „Naruto Online” jest grą przeglądarkową, adresowaną do fanów młodego wojownika, ale także dla osób, które po prostu lubią dobre gry MMORPG.


Uniwersum tej gry jest fascynujące – klimat rodem z anime przeplata się z urokiem i tajemniczością starożytnej Japonii. Na początku trzeba podjąć decyzję, którą postacią będziemy grać, a następnie wyruszyć z wioski Konoha, by rozwijać się jako ninja. Podczas swojej wyprawy spotkasz wielu sprzymierzeńców, ale także licznych groźnych przeciwników – niektórzy spośród nich są kontrolowani przez grę. Oczywiście, możesz także odbywać starcia z postaciami prowadzonymi przez innych graczy. Sukcesy pozwalają na zdobycie punktów doświadczenia oraz wartościowych przedmiotów, potrzebnych na dalszych etapach gry.


Forum zrzesza ludzi, którzy chcą znaleźć wskazówki, jak lepiej radzić sobie w grze, szybciej rozwijać swoją postać oraz dzielić się doświadczeniami z innymi grającymi. Możesz także uzyskać tutaj pomoc, jeśli „ugrzęźniesz” na którejś misji.


Kraj Kwitnącej Wiśni jest bez wątpienia piękny, ale także dziki i niebezpieczny – lepiej trzymać się blisko przyjaciół!


Chat