Jak to działa
Forum Therian Saga

Therian Saga forum

Przejdź do gry Therian Saga
4.3 (głosów: 34)

Jeśli szukasz nietypowych wyzwań, koniecznie odwiedź nas na therian saga forum. To tutaj zbiera się społeczność graczy, która lubi najlepsze darmowe gry strategiczne i podejmuje się fantastycznych wyzwań na kontynencie Myriaden. Wymieniamy się tutaj przeróżnymi doświadczeniami, udzielamy sobie rad i dzielimy się trikami, które odkryliśmy w trakcie rozgrywki. Żadne sekrety czy tajemnice nie są dla nas trudnością nie do pokonania, bowiem tworzymy grupę tak aktywną i prężnie się rozwijającą, że po prostu nie sposób nas przeoczyć. Już dzisiaj dołącz do therian saga forum, aby poznać świat gry, zaprzyjaźnić się z innymi graczami i stworzyć niezwykły, przyjazny i absolutnie wciągający klimat społeczności. Czekamy na ciebie z otwartymi ramionami.


Na kontynencie Myriaden przez długi czas nikt nie mieszkał - po niemal siedmiuset letniej absencji ponownie zasiedlają go odkrywcy i bohaterowie. To właśnie ty stajesz się jednym z nich, aby osiągnąć bogactwo, chwałę i rozgłos. Przed wami ponad dwadzieścia różnorodnych profesji, mnóstwo umiejętności wymagających rozwinięcia, wymagające zadania oraz groźni przeciwnicy. To rozgrywka przeznaczona dla każdej grupy wiekowej, gra, dzięki której będą bawić się dobrze wszyscy, niezależnie od tego, czy mieli już doświadczenia z MMORPG, czy jeszcze nie. Therian Saga to także opowieść dla tych, którzy lubią baśniowe klimaty - stawicie tu czoła wielu fantastycznym, często mrocznym stworzeniom, które będziecie musieli albo pokonać, albo ujarzmić, zmuszając tym samym do bezwzględnego posłuszeństwa. Potyczki są typowo taktyczne, trzeba wykazać się pewnym strategicznym zmysłem, ale jednocześnie interfejs jest tak przyjazny, że nie będzie was to kosztowało wiele wysiłku. Warto jednak wspomnieć, że walki są tu tylko dodatkiem.


Na therian saga forum pomożemy ci ze wszystkimi aspektami, z którymi do tej pory mogłeś mieć problem. Zapraszamy cię serdecznie, byś podzielił się z nami wrażeniami z gry!
Chat