Jak to działa
Forum Mars Battle

Mars Battle forum

Przejdź do gry Mars Battle
4.0 (głosów: 3)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Jeżeli chcesz poznać wszystkie tajemnice, jakimi rządzi się ta darmowa gra strategiczna, koniecznie zarejestruj się na forum Mars Battle już dziśna bananki.pl! Dowiedz się, jak możesz zbudować swoje futurystyczne imperium na Marsie i zmiażdżyć licznych wrogów. A może znasz na to niezawodny patent? Podziel się swoją wiedzą z innymi graczami!


Zapytaj doświadczonych graczy na forum Mars Battle o to, jak skutecznie możesz skonstruować swoją bazę, zarządzać zasobami i tworzyć unikatowe jednostki, służące do rozwoju w rozgrywce. Chcesz wiedzieć, jak niszczyć wrogie armie i zdobywać nowe terytoria? To podstawowe zadanie w rozgrywce, o którym więcej dowiedzieć się możesz na forum! Jeżeli potrzebujesz małej pomocy, koniecznie stwórz sojusz ze znajomymi poznanymi właśnie… tutaj. Uzyskaj cenną wiedzę, jak możesz przygotować swoje jednostki do walki z wrogami i zostać potężnym cesarzem na Marsie! Nie pozwól, aby brak wiedzy zniszczył Twoją bazę domową! Wykorzystaj wiedzę pozyskaną na licznych wątkach forum do przeszukiwania i podbijania zupełnie nieznanych galaktyk oraz… wrogich baz kosmicznych. Forum Mars Battle jest pełne wspaniałych opcji i z całą pewnością poprawi Twoje strategiczne myślenie. Dołącz do użytkowników już dziś!


Chcesz dzielić się z innymi graczami swoimi wrażeniami o grze? A może chciałbyś poznać triki, m.in. jak zniwelować bugi pojawiające się w trudnych etapach rozgrywki? Jeżeli chociaż raz odpowiedziałeś sobie „ tak”, to koniecznie zarejestruj się na forum Mars Battle i… nie pozostawaj w tyle!

Chat