Jak to działa
Forum Shakes & Fidget

Shakes & Fidget forum

Przejdź do gry Shakes & Fidget
4.7 (głosów: 441)

Witaj dzielny wojowniku! Nasza rodzinna społeczność shakes & fidget forum zaprasza Cię do swojego świata, w którym możesz podzielić się z nami wszystkimi swoimi rozgrywkowymi osiągnięciami. Jeżeli tak jak my spędzasz swój wolny czas przed ekranem komputera, pokonując kolejne poziomy sfgame to świetnie, że trafiłeś na nasze sf forum! U nas zawsze wszystko to, czego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zobacz nasz zestawienie, gdzie znajdziesz najlepsze darmowe gry mmorpg


Shakes and Fidget forum to miejsce dla tych, którzy widzą w tym tytule coś więcej niż sposób na zabicie nudy i spędzenie wolnego czasu. Jesteś początkujący i nie wiesz jak poczynić swoje pierwsze kroki? Spokojnie. Tutaj wszyscy pokierują Cię najlepszą ścieżką. Dowiesz się dlaczego warto zostać mężnym wojownikiem, mądrym magiem lub łucznikiem z sokolim wzrokiem. Przekonasz się, że już na etapie wyboru profesji decydujesz o tym jak będzie przebiegać Twoja dalsza rozgrywka i w jakiej scenerii odbędzie się główna fabuła. Będziesz musiał stworzyć swojego bohatera. Pod tym względem musisz się liczyć z wieloma szczegółami - bardzo detalicznie rozwiniesz bowiem całą jego prezencję. Przenosząc się oczyma wyobraźni w świat swojego bohatera przyjdzie Ci się zmierzyć z licznymi atakami wrogów, nieprzyjaciół i kreatur panoszących się po Twoich progach. To właśnie Ty, jako najlepszy z najlepszych zdecydujesz w jaki sposób skutecznie ich pokonać!


Doskonale wiemy, że te decyzje nie są proste. Na początku zawsze pojawiają się pytania, a jak wiadomo - im głębiej w las, tym więcej niejasności. Na szczęście jesteśmy my i wspólnie dzielimy się wszystkimi nieodkrytymi dotąd tajemnicami rozgrywki. Jesteśmy przekonani, że u nas z całą pewnością znajdziesz wszystko to, czego szukasz! Czekamy na Ciebie!

Chat