Jak to działa
Forum Dark Era

Dark Era forum

Przejdź do gry Dark Era
4.0 (głosów: 56)

Czy masz dość odwagi, by zmierzyć się ze skorumpowanymi siłami mroku? Jeśli tak, dołącz do dark era forum, społeczności skupiającej wytrwałych graczy, którzy uwielbiają najlepsze darmowe gry mmorpg. Dzięki niej odkryjesz sekrety, jakie ukryli przed tobą twórcy tej gry, znajdziesz odpowiedzi na przeróżne dręczące cię pytania, podzielisz się z innymi tym, co sam z gry wyciągnąłeś - a więc doświadczeniem, spostrzeżeniami i uwagami, stając się tym samym inspiracją nie tylko dla nowych, ale także dla weteranów Dark Era. Forum zaprasza wszystkich, którym nieobce są zasady fair-play oraz dobrej rozrywki.


Jeśli lubisz podróże w czasie, Dark Era jest grą właśnie dla ciebie. To dzięki niej odwiedzisz różne okresy istnienia historii ludzkości, ponieważ, zagubiony w czasoprzestrzeni, będziesz poszukiwał punktu zaczepienia. Światu zagrażają mroczne fantomy, zaś ty, do pary z innymi graczami, musisz stawić im czoła. Wybierz jedną z trzech klas - berserkera, assasina lub wizarda - i rozwijaj ich umiejętności, kompletuj ekwipunek oraz staraj się dokonać wielkich czynów. Na dark era forum poznasz zarówno tych, którzy spotkali już Robin Hooda, Joannę d'Arc czy Kratosa, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają grę. Przed wami również cała paleta możliwości, jaką dają sojusze, a nawet małżeństwo z postacią innego gracza. Dzięki dark era forum poznasz więc nie tylko przyjaciół, ale również potencjalnego wybranka serca swojej postaci.


Dark Era jest grą bardzo rozbudowaną, chwaloną przez krytyków jako następca Drakensanga lub Diablo. System walki jest innowacyjny i inteligentny, opiera się w dużej mierze na umiejętnościach gracza. Fabuła jest niezwykle rozbudowana, bardzo atrakcyjna zwłaszcza dla tych, którzy są fanami epickich przygód. Dzięki efektom specjalnym, błyskom oraz fleszom jest też bardzo dynamiczna i wprowadza spektakularny efekt. Nie zastanawiaj się dłużej - dołącz do nas!

Chat