Jak to działa
Forum RF Online

RF Online forum

Przejdź do gry RF Online
3.1 (głosów: 11)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Koniecznie wejdź na forum wyjątkowej gry MMORPG, jaką jest RF Online. Spotkaj się z fanami tej rozgrywki w klimacie science-fiction i dalekowschodniego fantasy. Dowiedz się, dlaczego magia połączyła się ze współczesną technologią i jakie rasy walczą o przetrwanie w galaktyce. A może nie wiesz, jak dostać się do najrzadszych minerałów, które zapewniają dalszą egzystencję w kosmicznym świecie? Na te oraz na pozostałe pytania znajdziesz odpowiedzi właśnie tu – na forum RF Online!


Zapytaj bardziej doświadczonych użytkowników o to, którą rasą wygodniej się gra. Nie masz pojęcia, czym charakteryzują się poszczególne z nich oraz co lepiej sprawdza się w rozgrywce? A może zwyczajnie nie załapałeś fabuły gry bądź jej mechaniki? Przyjaciele z forum rozwieją wszelakie Twoje wątpliwości, przez co będziesz mieć ułatwiony „start” w rozgrywce! Jak myślisz, lepiej sprawdza się magia czy może nowoczesne roboty z super-elektryczną technologią? Czy skomputeryzowane mechy mogą okazać się potężniejsze od tradycyjnej magii i starożytnych zaklęć? Koniecznie wdaj się w dyskusję z innymi graczami! Nie zapomnij, że głównym celem istniejących w grze ras jest walka o prym w Nouvous, a rozgrywka toczy się w systemie walk RvR. Już dziś poznaj tajniki, jakimi kierują się owe boje!


Wysokopoziomowi bohaterowie, znakomita jakościowo grafika, estetyczne wykonanie, elastyczne operowanie kamerą i emocjonujące rozgrywki w 3D – nie wiesz, jak to wszystko ogarnąć? Zapisz się na forum i spróbuj ułatwić sobie ścieżkę rozgrywki w RF Online!

Chat