Jak to działa
Forum Wolni farmerzy

Wolni farmerzy forum

Przejdź do gry Wolni farmerzy
4.1 (głosów: 275)

Wolni farmerzy – forum dla chcących wzrastać!


Czy gra przeglądarkowa, której fabuła wiąże się z życiem na farmie, ma szansę stać się prawdziwym przebojem? Okazuje się, że tak! Czasami, jak widać, tęsknimy za naszymi rolniczymi korzeniami…


„Wolni farmerzy” są grą adresowaną do tych osób, które marzą o posiadaniu własnej farmy, ale nie tylko. Ponieważ w „Wolnych farmerach” możemy uprawiać bioprodukty, gra zyskała również popularność wśród… hipsterów i ekologów. Jako posiadacze własnego kawałka ziemi możemy hodować zwierzęta, uprawiać warzywa, a także sprzedawać płody rolne na targu. Otoczenie jest idylliczne, wręcz cukierkowe – powinno więc zachwycić każdego, kto lubi wiejskie, urokliwe krajobrazy. Mocną stroną gry jest także możliwość nawiązywania interakcji z innymi farmerami – możesz wymieniać się z nimi produktami oraz farmerskim doświadczeniem! Jeśli wykażesz trochę cierpliwości, po jakimś czasie zostaniesz prawdziwym „guru” rolnictwa i sadownictwa, a także zgłębisz tajniki wiejskiej gospodarki.


Jako że do oddania się rozrywce potrzebujemy właściwie tylko sprawnie działającej przeglądarki internetowej, nie „dyskwalifikuje” nas na wstępnie starszy model komputera. Miejscem, gdzie odbywa się mechanika gry, jest jej serwer, na którym mogą grać jednocześnie tysiące ludzi. Warto wspomnieć też o czymś, co zainteresuje Cię, jeśli jesteś rodzicem: ta gra nie zawiera scen przemocy – doskonale nadaje się więc dla najmłodszych. Co więcej, dla dzieci wychowanych w wielkim mieście, może być ona nawet swoistym „przewodnikiem” po wiejskim życiu!


Na naszym forum odnajdziesz cenne wskazówki, jak korzystnie sprzedać swoje towary oraz co zrobić, by plony były bardziej obfite. Możesz się tutaj wymieniać swoim cennym doświadczeniem z innymi farmerami – w końcu wiele Was łączy!


Wcielenie się w postać farmera może być doskonałą alternatywą dla strzelanek lub gier RPG. Grajmy więc w „Wolnych farmerów” i… pamiętajmy o naszych ogrodach!


Chat