Jak to działa
Forum Second Life

Second Life forum

Przejdź do gry Second Life
2.6 (głosów: 15)
W kategorii tej nie pojawił się jeszcze żaden wpis

Jesteś ciekawy tego, co jeszcze ma do zaoferowania Second Life? Jeżeli jesteś fanem serii, koniecznie zarejestruj się na forum o tym samym tytule! Dowiedz się, w jaki sposób wykreować od podstaw własnego awatara i poruszać się w rozległym świecie, wzorowanym na realnym! A może chcesz nawiązać znajomości na forum i przenieść je później do świata Second Life? Tutaj wszystko jest możliwe!


Wymieniaj doświadczenia związane z grą i zaimponuj innym użytkownikom forum – może odkryłeś w grze coś super-ważnego i chciałbyś się tym z innymi podzielić? Forum Second Life oferuje przeogromny wachlarz możliwości – od dyskusji aż po wątki związane z działem technicznym gry. Jest on przydatny szczególnie wtedy, gdy pojawi się problem z mechaniką rozgrywki albo Second Life zacznie się… zacinać. Możesz umawiać się na forum z innymi użytkownikami i przenieść Wasze plany do świata gry. Posiądź wiedzę, jak rozbudować zewnętrzne i wewnętrzne parametry swojego awatara. A może zupełnie nie wiesz, jak korzystać z chata, tworzyć gesty lub okazywać w grze emocje? Forum Second Life to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na każdy problem, który pojawi się w grze. A może interesuje Cię, jak pozyskiwać wirtualne pieniądze? Bardziej doświadczeni gracze chętnie podpowiedzą, jak radzić sobie w tym wirtualnym, wciągającym świecie!


Chcesz zawierać wirtualne znajomości i dzielić się z innymi swoimi przeżyciami? A może pragniesz rozszyfrować mechanikę gry? Koniecznie zajrzyj więc na forum Second Life i… ułatw sobie rozgrywkę!

Chat